Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Latvijā notiks Eiropas Oficiālo izdevēju forums

12.09.2011.

Ceturtdien Rīgā  sāksies Eiropas Oficiālo izdevēju foruma ikgadējā sanāksme (15. – 16.septembris). Tā ir astotā lielā tikšanās reize, veltīta oficiālās publikācijas aktualitātēm. Uz šo nozarei nozīmīgo sanāksmi Latvijā ieradīsies 35 valstu pārstāvji.


Aktualitāte

  • Eiropas oficiālo izdevēju foruma (European Forum of Official Gazettes) astotā sanāksme notiks 2011.gada 15.-16.septembrī Rīgā. Piedalīsies 35 valstu pārstāvji.
  • Sanāksmes tēma: „Oficiālā publikācija kā likumdošanas procesa noslēdzošais posms: tiesiskie un tehniskie aspekti”
  • Šo tikšanos organizē LR oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” sadarbībā ar Tieslietu ministriju.
  • Plašāka informācija par Forumu, tā statūtiem un oficiālajiem izdevējiem citur Eiropā pieejama Foruma mājaslapā: www.forum-official-gazettes.eu 
  • Par oficiālo publikāciju Latvijā mūsu mājaslapas sadaļā: http://lv.lv/?menu=oficiala_publikacija&sid=4

 

 

Dalībvalstis

Forumā apvienojušās institūcijas, kas pārstāv Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu un kandidātvalstu oficiālos izdevumus, un ES Oficiālais Vēstnesis. Tajā piedalās arī Eiropas brīvās tirdzniecības asociācijas valstis (Islande, Lihtenšteina, Norvēģija, Šveice).

Reizi gadā Foruma dalībvalstu pārstāvji tiekas sanāksmē un kopīgi apspriež jaunākās attīstības tendences (starplaikos eksperti strādā darba grupās). LR oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” Forumā piedalās kopš tā dibināšanas.

 

Sanāksme Latvijā

Sanāksme ir pieredzes un labās prakses apmaiņas iespēja, lai pilnveidotu oficiālās publikācijas (OP) nodrošināšanas procesu un tās pieejamību (ceļu pie sabiedrības). Valstu pārstāvji demonstrē savus tehniskos risinājumus dokumentu apstrādē, publiskošanā un sistematizēšanā.  Daļa valstu jau ieviesušas oficiālu elektronisko publikāciju, citas (arī Latvija) ir ceļā uz to.

Sanāksmes ietvaros notiks semināri, kurā eksperti meklēs atbildes arī uz Latvijai aktuāliem jautājumiem, piemēram, oficiālās e- publikācijas drošības aspekti:

  • kā panākt, lai tā vienmēr ir pieejama (oficiālās publikācijas pamatprincips: nepārtraukta pieejamība),
  • kā veicināt lietotāju uzticību internetā publicētai informācijai,
  • kā risināt personas datu aizsardzības problēmjautājumus (pienākumus publicēt informāciju, kas satur personas datus)?


15. septembra pēcpusdienā sanāksmi atklās Itālijas oficiālā izdevuma galvenais redaktors Alfonso Andriāni, kas pilda Foruma prezidenta pienākumus, un LR oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis” valdes priekšsēdētāja Daina Ābele.  Uzrunu dalībniekiem teiks tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs.

„Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).