Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Ieskaties un izmanto! Likumi.lv piedāvā saites uz pantiem

17.01.2012.

Infografika Turpmāk katrs pats varēs izveidot saiti uz interesējošo pantu un saglabāt vai pārsūtīt to.

Tiesību aktu vortāls Likumi.lv lietotājiem piedāvā jaunievedumu, kas, pirmkārt, ir ērts rīks, kā lietot atvērtu normatīvā akta tekstu; otrkārt, paver iespēju izmantot (nosūtīt, saglabāt, ietvert kā atsauci dokumentā u.tml.) saiti uz konkrētu pantu.

Pērnā gada nogalē Likumi.lv ieviesa saites uz jauno normatīvo aktu anotācijām. Šis gads sācies ar jaunu papildiespēju, ko lietotāji var izmantot kā ērtu ikdienas rīku.

"Lai atvieglotu normatīvo aktu lietošanu, to teksti papildināti ar iekšējām saitēm starp pantiem (punktiem). Turpmāk katrs pats var izveidot saiti uz interesējošo pantu un saglabāt vai pārsūtīt to," informē vortāla Likumi.lv galvenā redaktore Inese Luste.

Kā veidot saites uz pantiem? PIEMĒRI

Darba likums


Ceļu satiksmes noteikumi

 

Citas saites tekstā
Atgādinām, ka normatīvo aktu teksti iepriekš jau ir papildināti arī ar saitēm uz tajos minētajiem citiem normatīvajiem aktiem un Eiropas Savienības direktīvām un regulām.

Nākotnes iecere
Likumi.lv informē, ka izstrādes stadijā ir likumu pantu papildināšana ar saitēm uz MK noteikumiem, kas izdoti uz attiecīgā panta pamata.

"Latvijas Vēstneša" informācija

 


Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).