Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Latvijas Vēstnesis: iznākšanas grafiks svētku nedēļā

27.04.2012.

Infografika: LV.LV Par pāreju uz oficiālu e-publikāciju drīzumā lems Saeima, skatot likumprojektu „Oficiālo publikāciju likums” 3.lasījumā.


LR oficiālais izdevums „Latvijas Vēstnesis” iznāks sestdien, 28.aprīlī, un pēc tam nākamās nedēļas darbdienās – 2. un 3.maijā.


"Latvijas Vēstnesis" (oficiālā publikācija) iznāk valsts valodā A3 formātā četras reizes nedēļā – otrdien, trešdien, ceturtdien un piektdien – un nepieciešamības gadījumā arī citās dienās.

Atgādinām, ka ikvienam interesentam brīvi un bez maksas pieejami šādi informācijas avoti:

  • LR oficiālā laikraksta „Latvijas Vēstnesis” e-versija (www.vestnesis.lv);
  • „Latvijas Vēstneša” uzturētais  vortāls Likumi.lv (www.likumi.lv), kurā normatīvo aktu sistematizācijas funkciju veic Tieslietu ministrija.

 

Latvijā „Latvijas Vēstneša” e-versijai ir informatīvs statuss, taču drīzumā gaidāmas pārmaiņas, atsakoties no oficiālās publikācijas drukātā formāta un piešķirot juridiski saistošu spēku publikācijām e-vidē.  Oficiālo publikāciju likumprojekts paredz pārejas posmu, t.i., no 2012.gada 1.jūlija pusgadu līdztekus pastāvēs abi LR oficiālā izdevuma „Latvijas Vēstnesis” formāti:

  1. elektroniskais (www.vestnesis.lv) ;
  2. drukātais jeb laikraksts.

 

Pārejas posms iecerēts, lai sabiedrībai nodrošinātu pakāpenisku pāreju uz oficiālo elektronisko izdevumu. Savukārt no 2013.gada laikraksts vairs neiznāks.  Tātad, iespējams, jau vasarā sabiedrība varēs lietot oficiālu elektronisko „Latvijas Vēstnesi” (jaunu www.vestnesis.lv).

Par pāreju uz oficiālu e-publikāciju drīzumā lems Saeima, skatot likumprojektu „Oficiālo publikāciju likums” 3.lasījumā.  Likumprojektu skat. Saeimas mājaslapāInformācijai

Latvijas Vēstneša” datubāzu uzturēšana notiek atbilstoši starptautisko standartu ISO 9001:2008 (vadības sistēma) un ISO 27001:2005 (informācijas drošība) prasībām.

Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" (kapitāla daļu turētāja – Tieslietu ministrija):

  1. izdod LR oficiālo laikrakstu „Latvijas Vēstnesis” (oficiālā publikācija) un uztur tā informatīvo versiju www.vestnesis.lv. Saturs sabiedrībai pieejams bez maksas.
  2. uztur tiesību aktu vortālu www.likumi.lv: pilnīgu un sistematizētu LR normatīvo aktu datubāzi ar plašām dokumentu atlases iespējām. Saturs sabiedrībai pieejams bez maksas.

Papildinformācijai:

Ilze Apine, „Latvijas Vēstnesis”
T.: +371 67313091
Ilze.apine@lv.lv
twitter.com/VestnesisLV
www.lv.lv

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).