Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

LV portāla jaunums - mobilā versija m.lvportals.lv

15.01.2013.

LV portāla infografika Par šo jauno e-iespēju, cerams, visvairāk priecāsies tie mūsu lietotāji, kas LV portāla saturu iecienījuši pārlūkot no saviem viedtālruņiem un plaukstdatoriem.

Jaunie skaidrojumi un citi raksti, e-konsultācijas, amatu konkursi, kā arī valsts iestāžu iesūtītie jaunumi – šo saturu LV portāls „Par likumu un valsti” turpmāk nodrošina arī mobilajā versijā m.lvportals.lv.


Mobilās versijas izskats ir pielāgots mobilās ierīces tīmekļa pārlūkiem, ierobežotajiem ekrāna izmēriem un dažādu modeļu atšķirīgajām tehniskajām iespējām, nodrošinot ērtu satura lietošanu.

 „Pēdējais pusgads arī LV portāla lietotāju vidū iezīmējis skaidru tendenci – ievērojami pieaudzis to lietotāju skaits, kas mūsu saturu pārskata, izmantojot viedtālruņus un planšetes jeb plaukstdatorus. Šī prakse deva skaidru signālu un motivāciju uzsākt un īstenot projektu – LV portāla mobilā versija. Darba rezultāts – m.lvportals.lv - ir "Latvijas Vēstneša" darbinieku ideju kopdarbs, arī programmēšanas darbu veica mūsu IT daļas kolēģis,” izstrādes procesu ieskicē LV portāla galvenā redaktore Zaida Kalniņa.

 Jaunā e-iespēja piedāvā visu aktuālo saturu, un, pateicoties tai, lietotājiem neatkarīgi no atrašanās vietas ir pieeja interesējošai informācijai vienkāršā un draudzīgā izkārtojumā. Struktūrā izcelti trīs galvenie informācijas bloki:

 

  • Raksti

Skaidrojumi, intervijas, likumdošanas izmaiņu apraksti un citu rubriku raksti. Lietotāju ērtībai publikācijās un zem tām ir saites uz saistītajiem tiesību aktiem vietnē Likumi.lv.

 

  • E-konsultācijas

Jaunākās atbildes uz iedzīvotāju iesūtītiem jautājumiem par valsts pakalpojumiem un tiesisko regulējumu. Dažādās situācijas – vērtīgs informatīvs arhīvs, kas noder citiem lasītājiem.

 

  • Amatu konkursi

Šobrīd aktuālie amatu konkursi (visas vakances valsts iestādēs), kas publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un publicēšanas dienā apkopoti arī LV portālā atsevišķā sadaļā ar papildu iespējām to lietošanā.

 

Noderīgs rīks var būt meklētājs, kas pārlūko visu publikāciju saturu – rakstus, e-konsultācijas, emuārus, preses relīzes (valsts iestāžu iesūtītos jaunumus, kas nodalīti no redakcijas veidotā satura atsevišķā sadaļā). Meklēšanas rezultātos līdzās katram virsrakstam norādīts informācijas veids, piemēram, SKAIDROJUMS, INTERVIJA, E-KONSULTĀCIJA utt.

 LV portāla specializācija: praktiski lietderīga un aktuāla informācija par tiesību aktu jaunumiem un skaidrojumi par tiesisko regulējumu, veicinot iedzīvotāju izpratni par normatīvajos aktos noteiktajām privātpersonu tiesībām un pienākumiem. To uztur oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis”.

Papildinformācijai:

Ilze Apine
T.: +371 67313091
Ilze.apine@lv.lv
twitter.com/LV_portals

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).