Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Ģenerators gādās par papildu drošību

22.03.2010.

Informāciju sagatavoja VSIA “Latvijas Vēstnesis”

Noslēgusies iepirkumu procedūra par mobilās elektrostacijas piegādi VSIA „Latvijas Vēstnesis”, kas bija izsludināta februārī. Par iepirkuma uzvarētāju paziņots SIA „Energolukss”. Līgumscena - Ls 4 489,84 (bez PVN). Konkursā piedalījās četri pretendenti.

Ģenerators nepieciešams, lai nodrošinātu VSIA „Latvijas Vēstnesis” sniegto pakalpojumu nepārtrauktību, īpaši tiesību aktu vortāla www.likumi.lv, laikraksta „Latvijas Vēstnesis” e-versijas (www.vestnesis.lv) un portāla LV.LV pieejamību sabiedrībai, un novērstu pat īslaicīgu pārtraukumu varbūtību. Faktiski ģenerators kļūs par papildu drošības garantiju, lai izvairītos no iespējamiem riskiem -  elektropadeves traucējumu radītajiem pārtraukumiem interneta vietņu darbībā.

Turklāt nodrošināšanos pret šādiem iespējamiem riskiem paredz informācijas drošības vadības sistēma (IDS), ko VSIA „Latvijas Vēstnesis” ieviesa pērnā gada nogalē (IDS sertificēta atbilstoši ISO 27001:2005 prasībām). Šī sistēma, kas garantē augstus informācijas drošības standartus un kas ir īpaši svarīga organizācijas darbības jomas specifikā, Latvijā ir jauna prakse. Tā palīdz pilnveidot informācijas pārvaldības infrastruktūru un darbības pamatprocesus, nodrošinot informācijas konfidencialitāti, integritāti un pieejamību. VSIA „Latvijas Vēstnesis” ieviesa IDS, lai būtu laikus sagatavojies arī oficiālās elektroniskās publikācijas nodrošināšanai nākotnē. Sistēmas ieviešanā tika piesaistīti Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzekļi.

Uzziņai

VSIA “Latvijas Vēstnesis” izdod LR oficiālo laikrakstu “Latvijas Vēstnesis” (laikraksta bezmaksas elektroniskā versija - www.vestnesis.lv, kas piedāvā publikāciju arhīvu kopš 1995.gada) un uztur tiesību aktu vortālu www.likumi.lv, kas sabiedrībai nodrošina aktuālās konsolidēto tiesību aktu redakcijas un pilnīgu/sistematizētu likumu un MK aktu krātuvi. „Latvijas Vēstneša” misija ir nodrošināt valsts oficiālās informācijas izsludināšanu un pieejamību. Oficiālā publikācija pēc savas būtības ir cieši saistīta ar LR Satversmes 90.panta – "Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības" – īstenošanu, kura saturā ietverts tiesiskas valsts principa elements un prasība, lai pret privātpersonu piemērojamās normas būtu izsludinātas un publiski pieejamas.

Tuvākajā nākotnē paredzēts ieviest oficiālo elektronisko publikāciju, un šādu risinājumu paredz projekts „Valsts oficiālo elektronisko publikāciju pieejamības veicināšanas koncepcija”, kas iezīmē nozīmīgas pārmaiņas valsts oficiālās informācijas publiskošanā. Tajā izvērtēti iespējamie attīstības scenāriji, lai rastu sabiedrības vajadzībām un valsts interesēm atbilstošāko risinājumu.

Papildinformācijai:
Ilze Apine
T.: +371 67313091
www.lv.lv
ilze.apine@lv.lv
www.twitter.com/portals_lvlv

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons8000 6000
Bezmaksas informatīvais tālrunis
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).