Oficiālais izdevējs LATVIJAS VĒSTNESIS
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
 
 

LV portāls aicina: tiekamies lvportals.lv!

26.04.2018.

Foto: Juris Rozenbergs. LV portāla redakcija stādā saviem lasītājiem − lai portāla saturs tēmu un formu daudzveidībā arī turpmāk augtu, attīstītos un palīdzētu nostiprināt Latvijas sabiedrībā tiesiskuma un piederības apziņu savai valstij.

Cilvēks. Valsts. Likums. Portāls par Latviju un mums Latvijā. Nedēļā pirms valsts svētkiem oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” publiskojis LV portāla jauno versiju. Tā piesaka arī zīmola maiņu, satura jaunievedumus un domu apmaiņai atvērtu telpu.

Zini savas tiesības un noderīgu avotu, kur par tām uzzināt! LV portāls − lvportals.lv − skaidro tiesību aktus, sniedz atbildes uz iedzīvotāju jautājumiem par to piemērošanu, atspoguļo tiesu darbu, aktuālo valsts pārvaldē un veido saruntelpu valsts attīstībai. Tā virsuzdevums ir stiprināt apziņu, ka Latvija esam mēs katrs un visi kopā.

“Desmit gados LV portāls daudziem kļuvis par uzticamu padomdevēju, skaidrojot likumus un to piemērošanu praksē, savukārt dažādās dzīves situācijas palīdz risināt e-konsultācijas. Pārblīvētajā informācijas plūsmā kļūst aizvien grūtāk “atšķirt graudus no pelavām". LV portāla profesionālajai komandai iezīmējas jauni izaicinājumi, turpinot pildīt sabiedrības tiesiskās izglītošanas misiju, kā arī piedāvājot kvalitatīvu saturu par norisēm  Latvijā, diasporā un veicinot medijpratību,” tā oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” valdes loceklis Dainis Mjartāns.

LV portāls ir daļa no oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” uzturētās valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformas. To veido četras vietnes − vestnesis.lv (oficiālā publikācija), likumi.lv, lvportals.lv un juristavards.lv.

Pilnveidotā funkcionalitāte, piemēram, meklēšana un citi atlases rīki, e-konsultāciju iesūtīšanas iespēja, skaidrojumu un citu publikāciju sasaiste ar Likumi.lv − pieejama ikvienā ierīcē neatkarīgi no tā, vai lietotājs izmanto datoru, planšeti vai viedtālruni. “Ātrs un gudrs meklētājs, ir viena no vietnes kvalitātēm. Jaunais LV portāls kopumā ir radīts prasīgam lietotājam,” iespējas piesaka LV portāla direktore Zaida Kalniņa.

LV portāls ir veidots kā atvērta platforma konstruktīviem viedokļiem, saturīgām debatēm un argumentu cīņām. Piedalīties diskusijās ir aicināts ikviens lietotājs.

“Vienlaikus līdz ar jauno veidolu izvirzām jaunus mērķus, lai stiprinātu kvalitatīvo saturu, ne tikai skaidrojot tiesību aktus, bet arī analizējot to radītās sekas un ietekmi. Vērtēsim valstī notiekošos procesus, iesaistoties iespējami labāko risinājumu meklējumos, lai virzītu labas pārmaiņas Latvijā,” satura vīziju iezīmē LV portāla galvenais redaktors Guntis Ščerbinskis.

No sešiem satura kanāliem LV portāla veidots oriģinālsaturs ir šādos − “Skaidrojumi”, “Norises”, “E-konsultācijas”, “Viedokļi” un “Tiesās”, kurš jāizceļ kā jaunievedums − ceļvedis tiesu informācijā.

Atsevišķā kanālā “Dienaskārtībā” pieejami visi valsts iestāžu, institūciju paziņojumi sabiedrībai (preses relīzes). Šī iespēja iesūtīt savu paziņojumu publicēšanai ikvienam interesentam vienkopus pieejamā veidā atvērta arī pašvaldībām, politiskajām partijām un sabiedriskajām organizācijām. Par saturu atbild informācijas sagatavotājs.

Personas dati, nodokļi, darba tiesības, īpašumtiesības, medijpratība, tiesības internetā, īres tiesības, vecāku tiesības, veselības aprūpe utt. − LV portāla saturs pieejams tematiskajos atvērumos (aptuveni 200 tēmas).

Par vietnes kā uzticama informācijas avota lomu Latvijas informatīvajā telpā liecina tās pieaugošā kopējā auditorija, janvārī sasniedzot aptuveni 200 000 reālos Latvijas lietotājus (“Gemius Latvia” dati).

LV portāla jaunā versija izstrādāta pamatā ar oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” iekšējiem resursiem − projekta darba grupa (task force) pie tā paralēli ikdienas tiešajiem darbiem strādājusi gandrīz 2,5 gadus. Projekta sākumposmā piesaistīti ārpakalpojuma speciālisti − vietnes un lietotāju uzvedības izpētei, tehnisko skiču un dizaina izstrādei kopsummā par 12 500 EUR.

Vietni šogad iecerēts papildināt ar vairākām papildu iespējām. Lietotāju vajadzības ir kritērijs turpmākās pilnveides prioritāšu izvērtēšanā, tādēļ LV portāls aicina lasītājus, īpaši regulāros, izteikt savu viedokli, izmantojot atsauksmju formu “Novērtē pārmaiņas”.

LV portāla jaunumiem var sekot līdzi arī sociālajos tīklos:  

 

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" iformācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

8000 6000
Bezmaksas informatīvais tālrunis
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

© 2011 VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).

LAPAS KARTE

 
 

Par mums

Vēstnesim 100
Jaunumi
Izdevēja vēsture
Pirmais. 14.12.1918.
Infografika
Video
Oficiālais izdevējs
Misija un vīzija
Stratēģija
Struktūra un valde
Normatīvie akti
Privātuma politika
Pētījumi
Starptautiskā sadarbība
Vakances
Logotipi
Sīkdatnes
Integrētā vadības sistēma
Kvalitātes vadības sistēma
Informācijas drošības sistēma
Publiskie iepirkumi
Visi
Aktuālie
Pabeigtie
Finanšu informācija
Publiskie pārskati
Atalgojums
Ziedojumi
Vēsture
2018 - 2015
2014 - 2010
2009 - 2005
2004 - 2000
1999 - 1992
Biežāk uzdotie jautājumi
Viegli lasīt
Rekvizīti

Aktualitātes

Jaunumi
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Preses relīzes
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Publikācijas
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Vēsture

Oficiālā publikācija

Kontakti

Pakalpojumi

Oficiālie paziņojumi
Iesniegšana
Apliecinājumi
Cenas
Normatīvie akti
Abonēšana / Iegāde
Jurista Vārds (drukātais)
E-žurnāls (e-versija)
Komplekts (drukātais + e-žurnāls)
Rakstu iegāde (1 vai 5)
E-žurnāla iegāde
Kur nopirkt?
Pieteikties e-versijai
Abonēšanas noteikumi
Grāmatas
Grāmatu katalogs
Grāmatu apgāds
Piegāde
Kā nopirkt?
Reklāma
LV portāls
Jurista Vārds
juristavards.lv

RSS

 

RSS ir veids, kā sekot līdzi oficiālā izdevēja jaunumiem. Izvēlieties interesējošo sadaļu un pievienojiet savā RSS lasītājā atbilstošo RSS barotni!

Aktualitātes
Jaunumi Preses relīzes


Piedāvājam arī izmantot RSS barotnes mūsu portālos: Likumi.lv un LV portāls

Lai lietotu RSS, ir vajadzīga īpaša programma — RSS barotņu lasītājs (RSS Feed Reader). Tā nav nepieciešama, ja izmantojat interneta pārlūkprogrammu (piemēram, „Opera”, „Mozilla Firefox”, „Safari”), e-pasta programmu vai interneta resursu, kura programmnodrošinājumā RSS lasītājs jau ir iekļauts.

Ja jums e-pastā ir RSS lasītājs, nospiediet RSS ikonu tajā portāla sadaļā, kuras jaunumus vēlaties saņemt savā RSS lasītājā. Nokopējiet konkrētās sadaļas barotnes adresi un iekopējiet to savā RSS lasītājā.

SAITES

 
 

Valsts institūcijas

 

Oficiālā izdevēja interneta vietnes

Tieslietu sistēma


TM padotības iestādes


Uzņēmējsabiedrības (TM valsts kapitāldaļu turētāja)

Starptautiskie resursi

Citi


NOSŪTĪT ŠO SAITI