Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Jaunumi
↓
·
2022
·
2021
·
2020
·
2019
·
2018
·
2017
·
2016
·
2015
·
2014
·
2013
·
2012
·
2011
Preses relīzes
→
Publikācijas
→
Vēsture
→

Piesakies žurnāla "Jurista Vārds" pētniecisko darbu konkursam!

03.09.2019.

Vasaras beigas tradicionāli iezīmē mācību gada sākumu un jaunus izaicinājumus.  Ceļā uz aizraujošiem sasniegumiem, žurnāls “Jurista Vārds” un tā izdevējs "Latvijas Vēstnesis" piedāvā iespēju piedalīties studentu un jauno juristu pētniecisko darbu konkursā. 

Ja jurista profesijā ir vēlme piederēt pie labākajiem, ir svarīgi būt atpazīstamam un izcelties ar savām idejām un panākumiem. “Jurista Vārda” redakcija jau četrpadsmito reizi piedāvā platformu, kurā mērķtiecīgiem un aktīviem studentiem un jaunajiem juristiem ir iespējams paust savas idejas un veidot profesionālo reputāciju. 

“Žurnāls "Jurista Vārds", turklāt pētniecisko darbu konkurss ir veids, kā pārbaudīt sevi un savas tiesībnieka spējas un pamazām uzsākt ceļu pirmās publikācijas virzienā. Kā to parāda iepriekšējo gadu konkursantu sasniegumi, labi rezultāti konkursā un publikācija var pavērt jaunas durvis un karjeras iespējas. Tāpēc izmanto šo iespēju un piesakies!” aicina “Jurista Vārds” redakcija. 

Kādus darbus iesniegt?

Iesniegtie darbi var būt par jebkādu aktuālu un interesantu, sarežģītu vai maz pētītu juridisku tēmu. Piesakot savu dalību konkursā, jurisprudences studentiem un tikko absolvējušajiem speciālistiem nav jāuztraucas par darba novērtējumu mācību iestādē. Konkursa žūrija veiks patstāvīgu un neatkarīgu darbu novērtējumu, ņemot vērā tēmu dažādību un oriģinalitāti, kā arī loģisku un pārskatāmu problēmas izklāstu, doktrīnas un/vai judikatūras atziņu analīzi un oriģinālus secinājumus un ierosinājumus.

Kas var pieteikties? 

Konkursā var piedalīties ikviens valsts atzītas tiesību zinātņu profesionālās un akadēmiskās studiju programmas students, kurš mācās pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības, bakalaura vai maģistra studiju programmās, kā arī juristi, kas pabeiguši tieslietu studijas pēdējā gada laikā.

Dalība konkursā ir iespēja iegūt pieredzi, iepazīties ar citiem autoriem, kā arī pierādīt savas spējas žūrijas locekļiem, bet pēc tam arī visiem žurnāla “Jurista Vārds” lasītājiem.

Konkursa darbu iesniegšana līdz 2019. gada 7. oktobrim (ieskaitot), sūtot to uz e-pastu juristavards@lv.lv. Darbus var iesniegt tikai elektroniskā formātā.

Rīkotāji vēl veiksmi visiem dalībniekiem "Jurista Vārds" pētniecisko darbu konkursā!

 

Par “Jurista Vārdu”

Nedēļas žurnāls „Jurista Vārds” ir lielākais periodiskais, specializētais, tieslietām veltītais izdevums Latvijā. Tas šobrīd ir lielākais un nozīmīgākais Latvijas juristu neklātienes domu apmaiņas forums un profesionālās tālākizglītības instruments, kā arī būtiskākais informācijas avots par norisēm tieslietās. “Jurista Vārds” ir daļa no oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformas.

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija 

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).