Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Jaunumi
↓
·
2021
·
2020
·
2019
·
2018
·
2017
·
2016
·
2015
·
2014
·
2013
·
2012
·
2011
Preses relīzes
→
Publikācijas
→
Vēsture
→

LV portāls piedalās starptautiskā tiesu administratoru forumā

09.11.2017.

Foto: Kaspars Garda. Publicitātes attēls.

LV portāls (www.LVportals.lv) sevi kā drošticamu platformu tiesu komunikācijai pieteicis Eiropas Savienības, Austrumu partnerības un Centrālāzijas valstu tiesu administratoru forumā "Inovatīva pieeja tiesu darba pārvaldībā”.

Foruma pēdējā sesijā, kas bija veltīta tiesu komunikācijai ar sabiedrību, dalībnieki bija vienisprātis − komunikācija ar sabiedrību ir ļoti nozīmīga un veiksmīgas komunikācijas galvenais ieguvums ir uzticēšanās vairošana tiesu varai un tādējādi arī valstij kopumā.

LV portāla, kas ir viena no oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” uzturētajām vietnēm, pārstāve šajā sesijā prezentēja portālu, tajā skaitā iepazīstināja ar jauntopošo satura atvērumu “TIESĀS”.

LV portāls sevi pozicionēja kā piemērotu vietu uzticamai un kvalitatīvai tiesu saziņai ar sabiedrību.

“Prezentācijas par komunikāciju tiesu varā sniedza Zviedrijas, Kazahstānas, Lietuvas un Latvijas pārstāvji. Jāteic, ka valstis ir ļoti aktīvi sākušas darboties gan pie idejas attīstības, gan tehnisko ideju izstrādes un pieejamo digitālo rīku izmantošanas. Interesantākā pieredze – Zviedrija, kur tiesnesis savu nolēmumu vai preses relīzi lasa tiešsaistē, vai, piemēram, "komunikācijas tiesneši" Lietuvā,” iespaidos pēc foruma dalās Līga Pauliņa, LV portāla projekta “TIESĀS” koordinatore.

LV portāls sniedz ieguldījumu zinošas sabiedrības veidošanā un veicina tās tiesiskās domas attīstību. LV portāls skaidro, informē un meklē atbildes uz sabiedrībā aktuāliem likumdošanas procesa jautājumiem un arī individuāliem problēmjautājumiem, kurus lietotāji portālam uzdod sadaļā “E-KONSULTĀCIJAS”.

LV portāls šobrīd ir pārmaiņu procesā. Joprojām mūsu lietotājiem ir iespēja iesaistīties un sekot tam līdzi – ieskatīties un novērtēt LV portāla apmeklētāko satura kanālu “SKAIDROJUMI” jaunā veidolā!

Forums "Inovatīva pieeja tiesu darba pārvaldībā” veltīts un apvienoja tiesu administrāciju pārstāvjus no ES dalībvalstīm, Centralāzijas un Austrumu partnerības valstīm. Piedalījās arī Eiropas Padomes (CEPEJ) un OECD pārstāvji.

Pasākums norisinājās divas dienas − 8. un 9. novembrī. Forums ir Latvijas Tiesu administrācijas iniciatīva, jo šobrīd iestāde īsteno vairākus nozīmīgus projektus, kuri vērsti uz tiesu administrēšanas, tiesu un tieslietu sistēmu pilnveidošanu.

“Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).