Aicina juristus piedalīties aptaujā par profesionālās informācijas avotiem

2021. gada 22. janvāris

Esi jurists? Lasi žurnālu “Jurista Vārds” / juristavards.lv vai izmanto citus profesionālās informācijas avotus? Aicinām piedalīties žurnāla redakcijas veidotajā aptaujā par profesionālās tieslietu informācijas ieguvi un iespējām uzlabot "Jurista Vārda" piedāvājumu. Mēs vēlamies kļūt vēl labāki, tāpēc katra atbilde ir svarīga! Pateicībā par dalību respondentiem tiks dāvināts tematisks "Jurista Vārda" laidiens.

"Jurista Vārda” redakcija aicina ikvienu juristu piedalīties aptaujā “Juristu profesionālās informācijas vajadzību un žurnāla "Jurista Vārds" uzlabojumu izpēte”. Aptaujas mērķis ir noskaidrot Latvijas tiesībnieku ieradumus un vajadzības profesionālās informācijas ieguvē un veicināt žurnāla turpmāko attīstību.

Aptaujā ir 23 jautājumi un tajā piedalīties būs iespējams no 22. līdz 31. janvārim. Atbildēm uz jautājumiem nepieciešamas aptuveni 7 - 12 minūtes.

Aptauja ir anonīma, un tajā iegūtie dati tiks izmantoti tikai rezultātu analīzei apkopotā veidā.

Aptauja pieejama visidati.lv: www.visidati.lv/aptauja/1677052367/

Pateicībā par ieguldīto laiku aptaujas dalībnieki noslēgumā varēs izvēlēties vienu no trim biezākajiem "Jurista Vārda" pagājušā gada tematiskajiem žurnāliem (par bērnu tiesībām, par jauno Ekonomisko lietu tiesu vai par ES Vispārējo tiesu).

  • Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar “Jurista Vārda” redakciju pa e-pastu juristavards@lv.lv.

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija