Akcija oktobrī: abonē “Jurista Vārdu” 2018. gadam!

2017. gada 1. oktobris

Publicitātes attēls. Publicitātes attēls. Žurnālu „Jurista Vārds” iespējams abonēt trijos veidos: drukātais žurnāls; e-žurnāls un komplekts (drukātais un e-žurnāls). Visi abonenti saņem pieeju žurnāla saturam arī portālā www.juristavards.lv.

Pateicoties par līdz šim dāvāto uzticību, žurnāls “Jurista Vārds” dodas pie lasītājiem ar īpaši izdevīgu abonēšanas piedāvājumu. Izmanto iespēju:  oktobrī žurnāla „Jurista Vārds” abonementu 2018. gadam iegādājies ar 10 EUR atlaidi!

“Jurista Vārds” ir Latvijas juristu domu apmaiņas instruments jau vairāk nekā 20 gadu garumā. Svarīgi, ka šajā tiesībpolitiskās domāšanas procesā ir iesaistīti ne vien tie tiesībnieki, kas savas atziņas pauž žurnāla lappusēs, bet arī ikkatrs lasītājs.

“Arī šogad “Jurista Vārds” ir turpinājis iesākto – līdzās aktuāliem viedokļrakstiem, informācijai par normatīvajiem aktiem un tiesu spriedumiem ir tapuši tematiskie laidieni (cilvēktiesības, publiskais iepirkums, enerģētikas tiesības, bērnu tiesības, tūrisma regulējums utt.), intervijas ar izciliem ārvalstu juristiem, informācija par tiesību zinātni un juridisko literatūru u.c. Sagaidot valsts simtgadi, esam sākuši publikāciju sēriju par izciliem tiesībniekiem, kas pirms gadsimta lika pamatus mūsu valstij.

Ļoti ceram, ka tādējādi arī Jūsuprāt “Jurista Vārda” misija – uzturēt Latvijā kvalitatīvu un profesionālu diskusiju par tieslietām – līdz šim ir bijusi veiksmīga. Jūsu lēmums abonēt žurnālu nākamajam gadam būs mūsu veikuma vērtējums!” redakcijas vārdā esošos un potenciālos “Jurista Vārda” abonentus uzrunā žurnāla galvenā redaktore Dina Gailīte.

Rudens ir īpašs ne vien ar to, ka tas tradicionāli ir preses izdevumu pasūtīšanas laiks. 7. novembrī ir gaidāms Latvijas juridiskās preses vēsturē nebijis notikums – iznāks “Jurista Vārda” 1000. laidiens. Jau šobrīd vairāki desmiti autoru gatavo tā saturu – vispusīgu Latvijas tiesiskās sistēmas pašreizējās situācijas pārskatu. Savukārt  10. novembrī Latvijas Universitātes Lielajā aulā notiks „Jurista Vārda” lasītāju un autoru forums „Latvijas tiesiskās sistēmas izaicinājumi uz valsts otrās simtgades sliekšņa”, uz kuru laipni aicināti “Jurista Vārda” lasītāji.

Akcijas piedāvājums

Žurnāla 2018. gada abonēšanas maksai 10 EUR atlaide tiek piešķirta tikai laikā no 1. līdz 31. oktobrim.

Atgādinām par „Jurista Vārda” trīs abonementa veidiem, uz kuriem attiecas akcijas piedāvājums (noformējot abonementu uz 12 mēnešiem):

 • drukātais žurnāls;

 • e-žurnāls;

 • komplekts (drukātais un e-žurnāls).

Plašāk: www.lv.lv/abonesana

Kā pasūtīt žurnālu?

 • Internetā (www.lv.lv/abonesana) jebkurā sev ērtā laikā.

 • Zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80006000 (darbdienās no pulksten 9.00 līdz 17.00).

 • Klātienē Klientu centrā (Bruņinieku 53, Rīgā, LV-1011).

 • "Latvijas Pastā".

Viss par abonēšanu uzzināms, kontaktējoties ar Lasītāju servisu, zvanot uz tālruni 80006000 vai rakstot uz e-pastu abonenti@lv.lv.

E-žurnāls. Kas tas ir?

Portāla www.juristavards.lv nedēļas izdevums „Jurista Vārds” ir maksas saturs, ko pēc izvēles var lasīt divos formātos:

 • e-versija jeb žurnāla saturs ierastā interneta formātā (meklētājs, katalogi, iespējas pie rakstiem – komentēt, drukāt, pievienot sociālajiem tīkliem u.c.);

 • e-žurnāls jeb elektroniski šķirstāms – digitalizēts – drukātā žurnāla dubultnieks (te var aplūkot viena numura bezmaksas bezmaksas demo).

Kas iegūst pieeju e-versijai?

Abonentiem piedāvājam vērtīgu iespēju – pieeja izdevuma e-versijai portālā www.juristavards.lv:

 • jaunākais laidiens (iespēja lietot neierobežoti);

 • arhīvs (limits – 25 publikācijas mēnesī drukātā un e-žurnāla abonentiem; savukārt komplekta abonēti iegūst 50 publikācijas mēnesī).

To saņem visi abonenti, kas noformējuši drukātā, e-žurnāla vai komplekta abonementus 2018. gadam (neatkarīgi no abonēšanas perioda).

TRĪS ABONEMENTU VEIDI

1. Drukātais žurnāls

Ik nedēļu Tavā pastkastītē! Papildu pieeja e-versijai (www.juristavards.lv):

 • jaunākais laidiens;

 • 25 arhīva raksti mēnesī.

Abonements nodrošina pieeju 2 formātiem (drukātais un e-versija) 12 mēnešiem: 75 EUR. Akcijas cena: 65 EUR.

2. E-žurnāls

Šķirsti un lasi kā drukāto (datorā, planšetē, viedtālrunī)! Papildu pieeja e-versijai (www.juristavards.lv):

 • jaunākais laidiens;

 • 25 arhīva raksti mēnesī.

Abonements nodrošina pieeju 2 formātiem (e-žurnāls un e-versija) 12 mēnešiem: 105 EUR. Akcijas cena: 95 EUR.

3. Komplekts (drukātais + e-žurnāls)

Īpaši izdevīgs risinājums juridiskajām personām! Papildu pieeja e-versijai (www.juristavards.lv):

 • jaunākais laidiens;

 • 50 arhīva raksti mēnesī.

Abonements nodrošina pieeju 3 formātiem (drukātais, e-žurnāls un e-versija) 12 mēnešiem: 125 EUR. Akcijas cena: 115 EUR.

Piedāvājam iespēju abonēt arī papildu arhīva rakstu komplektu (iespēja abonementam klāt noformēt arhīva rakstu komplektu jeb + 25; +50; +100 vai +200 publikācijas mēnesī)! Šī iespēja īpaši izdevīga iestādēm, institūcijām, uzņēmumiem, ja darbiniekiem nepieciešams lielāks arhīva rakstu komplekts nekā pamatpiedāvājumā.

"Latvijas Vēstneša" informācija