Apkopoti vestnesis.lv lietotāju aptaujas rezultāti. INFOGRAFIKA

2017. gada 16. janvāris

90 % respondentu atzīst, ka oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” tīmekļa vietne vestnesis.lv nodrošina uzticamu un ērti lietojamu oficiālo publikāciju. Aptaujā piedalījušies 817 vietnes lietotāju.

Aizvadītā gada nogalē, no 29. novembra līdz 12. decembrim, norisinājās kārtējā vestnesis.lv lietotāju apmierinātības aptauja. Tās mērķis bija noskaidrot apmierinātību ar jauno* vietni dažādās kategorijās, lietošanas paradumus un vajadzības.

Lietotāju viedoklis un atbildes ir svarīgs pienesums jaunās* vietnes novērtējumam un turpmākajā funkcionalitātes attīstībā. Ierosinājumiem, ieteikumiem, atsauksmēm – pēc nepieciešamības arī ikdienā aicinām izmantot saziņas formu “Atsauksmēm”.

Aptaujas rezultāti liecina: 68 % lietotāju vietni izmanto darba, bet 43 % lietotāju − personiskām vajadzībām. Tie respondenti, kas norādījuši citus lietošanas mērķus, visvairāk minējuši darba meklējumus.

Ar dažādu aktivitāti tiek izmantoti visi vestnesis.lv jaunievedumi, tas ir, vismaz kādu no tiem izmantojuši 77 % respondentu. Lietotāji visaktīvāk izmanto šādas jaunās iespējas:

  • sadaļu “Par dokumentu” tiesību aktu atvērumā,
  • oficiālo paziņojumu sarakstus (viss arhīvs)
  • un iespējas sarakstos − meklētājs, filtri, izvērst / savērst sarakstu.

Infografika pieejama šeit: https://infogr.am/0cc787ca-785b-46e2-8dbf-dba595cd7edf

To var aplūkot arī oficiālā izdevēja tīmekļa vietnē www.lv.lv

Iepriekšējā aptauja tika veikta 2013. gada oktobrī, tajā piedalījās 753 vietnes lietotāji.

* Jaunā vietne vestnesis.lv publiskota 2016. gada 1. jūlijā. Vestnesis.lv jaunā versijā startēja ar pilnveidotu meklētāju un mobilajām ierīcēm pielāgotu vidi. Plašāk par jaunās vietnes nozīmīgākajām priekšrocībām − šeit.

Papildinformācijai:
Santa Sāmīte
Oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis”
Komunikācijas speciāliste
T.: +371 67310675
Mob.: +371 29672420
santa.samite@lv.lv
www.lv.lv

Seko Latvijas Vēstnesim
Tviterī: @VestnesisLV;
Facebook: LatvijasVestnesis