Aptaujas rezultāti: žurnāla “Jurista Vārds” lasītāji augstu novērtē saturu un jauno dizainu

2019. gada 28. marts

Žurnāla "Jurista Vārds" infografika

“Jurista Vārds” lasītāju aptaujā žurnāla redakcija noskaidroja lasītāju viedokli par saturu un tā prioritātēm, dizainu, kā arī guva novērtējumu par portālu juristavards.lv.

Vidēji 92 % no aptaujas dalībniekiem pilnībā piekrita vai drīzāk piekrita tam, ka viņus apmierina žurnāla saturs un forma, 97 % uzskatīja, ka "Jurista Vārdam" ir laba reputācija un autoritāte Latvijas tiesību telpā, bet 94 % – ka žurnāls veicina tiesiskas domas un prakses attīstību; turklāt pilnīgi visi 100 % bija vienisprātis – Latvijai nepieciešams specializēts, vispārējs juridisks preses izdevums.

Lasītāju aptauja bija pieejama aizpildīšanai no 2018. gada 20. novembra līdz 2. decembrim. Aptaujā piedalījās 260 respondenti, atbildot uz 16 jautājumiem. Lasītāji sniedza arī priekšlikumus un ierosinājumus par, viņuprāt, noderīgiem papildinājumiem vai jaunievedumiem nākotnē.

Aptaujas rezultāti liecina, ka lasītāji augsti novērtē  saturu, tajā skaitā jaunākās sadaļas, piemēram, “Juridiskā darba tirgus”, “Jurists un kultūra”, “Juristu likteņi” un intervijas.

Respondenti sniedza ierosinājumus arī par portāla juristavards.lv (žurnāla e-versija un papildu bezmaksas saturs) saturu un funkcionalitāti.

“Jurista Vārds” redakcija izsaka pateicību lasītājiem par nemainīgi augstu interesi, atbalstu un uzticību žurnālam “Jurista Vārds”.

Plašāks ieskats aptaujas rezultātos - LV.LV sadaļā “Pētījumi”.

Infografikā -  “Jurista Vārds” lasītāju aptaujas rezultātu apkopojums.

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstneša" informācija