Bērnu noteikumi: robots, naktsmiers un makaroni

2018. gada 4. jūnijs

Foto: Santa Sāmīte. "Darbā bērni" dienas ietvaros oficiālā izdevēja darbinieku atvasēm tika demonstrēta animācijas filmiņa par “Latvijas Vēstnesi” − ieskats informatīvajos pakalpojumos.

“Darbā bērni” iniciatīvas ietvaros šogad arī “Latvijas Vēstnesī” viesojās oficiālā izdevēja darbinieku atvases, lai tuvāk iepazītu vecāku profesiju un uzzinātu, ar ko īsti mamma un tētis diendienā nodarbojas.

Dienā “Darbā bērni” maziem un lieliem bija iespēja iepazīt savu vecāku profesiju un darbavietu. Oficiālais izdevējs šajā dienā savu darbinieku atvasēm bija sagatavojis īpašu programmu − iespēju iziet ceļu no tiesību akta saņemšanas un sagatavošanas publicēšanai vietnēs vestnesis.lv un likumi.lv līdz pat atbilstošu kopiju sagatavošanai un bērnu radītā likuma oriģināla noglabāšanai arhīvā.

1. jūnijā “Latvijas Vēstneša” vecāku bērni pieņēma un izsludināja “Bērnu noteikumus”. Tie paredz, ka bērniem ir jāmācās tikai skolā, mājās ir jāatpūšas, bērniem ir nepieciešams robots, kas sakārto istabu un palīdz apēst ēdienu un kabatas naudai vajadzētu būt 20 EUR dienā.

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, kas visā pasaulē tiek atzīmēta 1. jūnijā, Latvijā norisinājās akcija “Darbā bērni”. Tās mērķis ir rosināt veidot ģimenēm draudzīgu darba vidi, kas palīdzētu strādājošiem vecākiem rast darba un ģimenes dzīves līdzsvaru. Iniciatīva Latvijā norisinās jau ceturto gadu. Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” tai pievienojās pirmo reizi.

Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” informācija