Dati tehnoloģiju laikmetā: interesenti var iegādāties “Jurista Vārda” grāmatžurnālu

2020. gada 8. oktobris

Foto: Santa Koha.

Vakar, 7. oktobrī, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Konferenču zālē tika atvērts datiem veltītais “Jurista Vārda” grāmatžurnāls! Interesentiem – pieejams videoieraksts no svinīgā pasākuma. Grāmatžurnālu var iegādāties “Latvijas Vēstneša” Klientu centrā un izdevēja mājaslapā.

Vai mākslīgais intelekts pārņems žurnālistu darbu? Cik daudz informācijas par personām mūsdienās pieejams internetā? Cik plaši tiek analizētas mūsu darbības tīmekļa pārlūkprogrammās? Vai mākslīgais intelekts ietekmē mūsu prātus un izvēles? Vai tiesiskais regulējums ir atbilstošs? Vai pēc 10 gadiem, lasot žurnālu, zināsim, vai to rakstījis žurnālists vai robots? Vai esam gatavi novilkt robežas tehnoloģiju attīstībā?

Par šiem un citiem jautājumiem diskutēja izdevuma atvēršanas svētku dalībnieki - grāmatžurnālā publicēto rakstu autori un divi redakcijas aicinātie lektori - Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes asociētais profesors Dr.iur. Artūrs Kučs un Latvijas Universitātes Mākslīgā intelekta laboratorijas vadītājs Dr.sc.comp. Normunds Grūzītis.

Ikvienam ir iespēja noskatīties grāmatžurnāla atvēršanas svētku videoierakstu un noklausīties diskusiju “Dati apdraud cilvēktiesības vai cilvēktiesības bremzē tehnoloģiju attīstību?” žurnāla “Jurista Vārds” Youtube kontā:

Grāmatžurnālu var iegādāties:

  • VSIA “Latvijas Vēstnesis” Klientu centrā Bruņinieku ielā 53, Rīgā (darbdienās: plkst. 9.00-13.00), norēķinoties uz vietas skaidrā naudā vai ar maksājumu karti;
  • aizpildot iegādes pieteikumu elektroniski "Jurista Vārda" izdevēja “Latvijas Vēstnesis" mājaslapā. Izvēloties piegādi, jārēķinās ar pasta pakalpojumu (visā Latvijā) - 3,54 EUR - vai tiešās piegādes (Rīgas teritorijā uz norādīto adresi) - 5,00 EUR - izmaksām.

Jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar Lasītāju servisu: rakstot e-pastu uz gramatas@lv.lv vai zvanot pa tālr. 67311161.

Par “Jurista Vārdu”

Nedēļas žurnāls „Jurista Vārds” ir lielākais periodiskais, specializētais, tieslietām veltītais izdevums Latvijā. Tas šobrīd ir lielākais un nozīmīgākais Latvijas juristu neklātienes domu apmaiņas forums un profesionālās tālākizglītības instruments, kā arī būtiskākais informācijas avots par norisēm tieslietās. “Jurista Vārds” ir daļa no oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformas.
 

Papildinformācijai:

Kellija Virse
Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T.: +371 67310675
Mob.: +371 22113792
kellija.virse@lv.lv
www.lv.lv