Diskusija par konkurences tiesībām un "Jurista Vārda" grāmatžurnāla atvēršana 1. novembrī

2022. gada 25. oktobris

Publicitātes attēls.

25. oktobrī iznācis šogad jau otrais, vairāk nekā 100 lappušu apjomīgais, "Jurista Vārda" grāmatžurnāls, un tas šoreiz veltīts mūsdienīgai un dinamiskai tiesību nozarei – konkurences tiesībām. Šī gada 1. novembrī notiks grāmatžurnāla atvēršanas pasākums un tā autoru diskusija par konkurences tiesību attīstību Latvijā. Žurnāla "Jurista Vārds" redakcija uz diskusiju aicina ikvienu interesentu. 

 

Informācijai: Tiks nodrošināta diskusijas tiešraide, kuru būs iespēja vērot Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Youtube kontā. Diskusijas ierakstu publiskos "Jurista Vārda" Facebook un Youtube kontos, kā arī portālā juristavards.lv, kuru interesenti varēs noskatīties vēlāk. 

 

Šis "Jurista Vārda" redakcijas un dažādu tiesībzinātnieku un praktiķu kopdarbs ir pirmais plašākais konkurences tiesībām veltītais izdevums latviešu valodā. Grāmatžurnālā ietverti 15 raksti, ko veidojuši dažāda profila Latvijas juristi - gan pieredzējuši tiesību zinātnieki un praktiķi, gan jaunie pētnieki. Grāmatžurnāls sagatavots viesredaktora - Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes docenta, zvērināta advokāta Dr. iur. Laura Rasnača vadībā. 

Izdevums paredzēts plašam lasītāju lokam: tiesību politikas veidotājiem, ierēdņiem, tiesu darbiniekiem, advokātiem, tiesību zinātniekiem un citiem juristiem, kas strādā ar konkurences tiesībām. 

Diskusija, ko rīko "Jurista Vārds" sadarbībā ar Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, notiks 2022. gada 1. novembrī plkst. 16.00 Latvijas Universitātē, Raiņa bulvārī 19, Juridiskās fakultātes Konferenču zālē (153. telpa). Pasākums iecerēts kā autoru un citu nozares ekspertu tikšanās.  

Abonentiem! Šo "Jurista Vārda" grāmatžurnālu abonenti saņems kā kārtējo iknedēļas izdevumu. Savukārt pārējie interesenti izdevumu var iegādāties internetveikalā vai abonēt 2023. gadam, sazinoties ar lasītāju servisu: 

Grāmatžurnāls Konkurences tiesības mūsdienu tirgus ekonomikā elektroniski pieejams šeit: https://juristavards.lv/veikals/produkts/25-oktobris-2022-nr-43-44-1257-1258/  

Žurnālu katalogs:  https://juristavards.lv/zurnals.php?mode=visi  

"Latvijas Vēstnesis" ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma (vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv, žurnāls “Jurista Vārds” / juristavards.lv). 

 

 

 

 

 

 

Papildinformācijai:

Zeltīte Kazļenoka 
Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” 
Attīstības un komunikācijas departamenta
Sabiedrisko attiecību speciāliste 
67898741, 25386479  
zeltite.kazlenoka@lv.lv 
lv.lv