Grāmata “Konstitucionālās tiesības” – atkal pārdošanā!

2022. gada 12. septembris

Publicitātes attēls.

Ilgi gaidītais jaunums tiem interesentiem, kuri vēlējās iegādāties grāmatas "Konstitucionālās tiesības" trešo izdevumu! "Latvijas Vēstnesis" ir sarūpējis papildtirāžu grāmatai, kura, sākoties jaunajam mācību gadam, var būt ļoti noderīgs palīgs arī studiju procesā!

Lasītājiem atkal ir iespēja iegādāties oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" apgādā izdoto grāmatu "Konstitucionālās tiesības", kuras autori ir Jānis Pleps, Ilze Plakane un Edgars Pastars. Tas ir trešais, papildinātais un pārstrādātais izdevums ar Daiņa Īvāna priekšvārdu.

Tā kā grāmata bija izpārdota, bet par to ir plaša interese, izdevumam sagatavota papildu tirāža. Grāmatu atkal var iegādāties "Latvijas Vēstneša" internetveikalā, kur tā pieejama pa izdevēja cenu, tātad visizdevīgāk. 

Izdevumā sniegts Satversmē noteiktās Latvijas valsts iekārtas skaidrojums, to aplūkojot plašākā Baltijas un Eiropas valstu pieredzes kontekstā. Autori detalizēti izskaidrojuši tādus konstitucionālo tiesību  pamatjēdzienus kā konstitūcija, suverenitāte, demokrātiska republika, tiesiska un sociāla valsts, cilvēktiesības un varas dalīšana. Tāpat aplūkotas svarīgākās valsts galvas, likumdevējvaras, izpildvaras un tiesu varas funkcijas tiesiskā demokrātiskā valstī un to mijiedarbība.

"Latvijas Vēstnesis" internetveikalu izmanto preču un pakalpojumu tirdzniecībai, kā arī klientu informēšanai par aktuālajiem piedāvājumiem. Šeit var iegādāties: 

 

 

 

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija