Interesants darbs un draudzīgs kolektīvs: aicinām komandā programmētāju!

2013. gada 15. oktobris

Foto: Latvijas Vēstnesis Tavs darbs būs rūpēties par vietņu - likumi.lv; lvportals.lv, vestnesis.lv, juristavards.lv – programmēšanu, uzturēšanu un attīstību!

Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" aicina darbā WEB tehnoloģiju programmētāju!

Iespēja savienot darbu ar studijām augstskolā.

Tavs darbs būs rūpēties par vietņu - likumi.lv; lvportals.lv, vestnesis.lv, juristavards.lv – programmēšanu, uzturēšanu un attīstību!

Pienākumi: WEB lapu izstrāde un uzturēšana

  • veikt portālos ikdienas pārbaudes;
  • veikt kļūdu labojumus ;
  • ieviest attīstībai nepieciešamos jauninājumus.

Prasības kandidātiem:

  • zināšanas par PHP, HTML, CSS, JavaScript, JQUERY, AJAX, SQL, XML
  • uzskatīsim par priekšrocību, ja ir pieredze darbā ar Apache vai Nginx WEB serveriem un/vai PostgreSQL datubāzi
  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT
  • vēlme mācīties un apgūt jaunas iemaņas
  • spēja strādāt komandā
  • loģiskā domāšana un spēja pielietot teorētiskās zināšanas praksē

Piedāvājam:

  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu, pilnveidojot oficiālā izdevēja sniegtos informatīvos pakalpojumus e-vidē;
  • iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas, apvienojot darbu ar studijām augstskolā;
  • draudzīgu kolektīvu un sakārtotu darba vidi;
  • nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei.

Konkursa pretendentiem  līdz 22. novembrim oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis"  jānosūta uz e-pasta adresi vakance@lv.lv vai pasta adresi VSIA "Latvijas Vēstnesis" personāla daļai Bruņinieku ielā 41, Rīgā, LV-1011, šādi dokumenti:

  • dzīves un iepriekšējās darba pieredzes apraksts (CV);
  • izglītību apliecinošus dokumentus.