Jaunums! "Latvijas Vēstnesī" publicētās priekšvēlēšanu programmas var arī klausīties

2024. gada 20. maijs

Attēls: Latvijas Vēstnesis.

Tuvojas Eiropas Parlamenta vēlēšanas, kas notiks šā gada 8. jūnijā. Lai paplašinātu informācijas pieejamību, "Latvijas Vēstnesī" pirmo reizi priekšvēlēšanu programmas un ziņas par kandidātiem  publicētas audio formātā. Lasi vai klausies – to izvēlies Tu! 

Oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (vestnesis.lv) 20. maija laidienā Nr. 96 publicēta Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) informācija – 16 oficiālās publikācijas. Tajās pieejama informācija par 2024. gada 8. jūnija Eiropas Parlamenta vēlēšanām – politisko partiju priekšvēlēšanu programmas, deputātu kandidātu saraksti un ziņas par kandidātiem: https://www.vestnesis.lv/ta/iestades/centrala-velesanu-komisija/informacija?laidiens_id=16259  

CVK šo informāciju publicē "Latvijas Vēstnesī", jo to nosaka Eiropas Parlamenta vēlēšanu likuma 16. panta 3. punkts.  

Kādas ziņas par  deputātu kandidātiem ir jāpublisko? Ieskatam:  

  • valodu prasmes; 
  • izglītība; 
  • dzimšanas gads; 
  • ieņemamā amata vieta; 
  • darba vieta. 

Tematiskie ieraksti par šā gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām "Latvijas Vēstneša" un LV portāla sociālo mediju kontos (X, Facebook, Threads) ir atrodami, izmantojot tēmturi #EPvēlēšanas2024.  

"Latvijas Vēstnesis" ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma — vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv, žurnāls "Jurista Vārds" / juristavards.lv. 

Papildinformācijai:

Zeltīte Kazļenoka
Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis”
Attīstības un komunikācijas departamenta
Digitālās komunikācijas speciāliste
zeltite.kazlenoka@lv.lv
67898741, 25386479
lv.lv