"Jurista Vārds" aicina apmeklēt Temīdas telti sarunu festivālā "Lampa"

2022. gada 29. jūnijs

Publicitātes attēls.

Cēsīs, 1. jūlijā, sarunu festivālā "Lampa" Temīdas teltī piedalīsies arī žurnāls "Jurista Vārds". Latvijas Satversme ir viena no senākajām spēkā esošajām demokrātisko valstu konstitūcijām pasaulē, un šogad tai tiek atzīmēta 100 gadu jubileja. Tāpēc "Jurista Vārds" sadarbībā ar Latvijas Zvērinātu advokātu padomi piektdien, 1. jūlijā, plkst. 21:30-23:30 rīkos viktorīnu par Latvijas un citu valstu konstitūcijām, kā arī kopīgu filmas "Atver Satversmi" skatīšanos. Visi interesenti aicināti apmeklēt Temīdas telti un tās sniegto programmu festivāla laikā. 

Ar Temīdas telts norišu programmu var iepazīties (šeit). 

Žurnāla "Jurista Vārds" viktorīnā varēs gūt ne vien zināšanas par mūsu simtgadīgo Satversmi un citu valstu konstitūcijām, bet arī tikt pie balvām.  

Savukārt filma "Atver Satversmi" ļaus iepazīt mūsu pamatlikumu, Latvijas juristiem to nolasot priekšā pantu pa pantam katram skatītājam.  

Festivāla laikā tiks nodrošināta tiešraide, ko būs iespējams vērot "Jurista Vārda" facebook lapā sadaļā pasākumi. Tiks nodrošināts arī tiešraides ieraksts, ko būs iespējams skatīties pēc festivāla "Jurista Vārda" facebook lapā.    

"Latvijas Vēstneša" uzturētās vietnes – vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv – un žurnāls "Jurista Vārds" / juristavards.lv veido valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformu. 

Papildinformācijai:

Zeltīte Kazļenoka 
Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” 
Attīstības un komunikācijas departamenta
Sabiedrisko attiecību speciāliste 
67898741, 25386479  
zeltite.kazlenoka@lv.lv 
lv.lv