"Jurista Vārds" aicina apmeklēt Temīdas telti sarunu festivālā "Lampa"

2023. gada 23. maijs

Attēls: Jurista Vārds.

Žurnāla "Jurista Vārds" redakcija 9. jūnijā, plkst. 20:00–21:30, sarunu festivāla "Lampa" Temīdas teltī rīkos prāta spēli ar ievadsarunu "Pareizā atbilde: tiesiska valsts?".  

Ievadsarunā, kuru vadīs žurnāla "Jurista Vārds" galvenā redaktore Dina Gailīte, būs diskusija par to, vai brīvs cilvēks un demokrātiska sabiedrība ir iespējami tikai tiesiskā valstī. Diskusijas dalībnieki būs prokurors Aldis Lasmanis, zvērināts advokāts Andris Tauriņš un diplomāte Katrīna Kaktiņa.  

Pēc ievadsarunas notiks "Jurista Vārda" rīkotā prāta spēle, kurā dalībniekiem būs jāizprot, kas ir un kas nav tiesiska valsts. Spēles uzvarētājiem tiks pasniegtas "Jurista Vārda" sagatavotās balvas.   

Visi interesenti aicināti apmeklēt Temīdas telti, pasākumu programma pieejama ŠEIT. Festivāla laikā tiks nodrošināta arī tiešraide, un visus Temīdas teltī notiekošos pasākumus būs iespējams vērot arī "Jurista Vārda" Facebook lapā.   

  • Papildinformācijai par "Jurista Vārda" ievadsarunu: portāla juristavards.lv satura redaktore Alīna Kļavina, 26858269, alina.klavina@lv.lv.

"Latvijas Vēstneša" uzturētās vietnes – vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv – un žurnāls "Jurista Vārds" / juristavards.lv veido valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformu. 

 
 

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija