"Jurista Vārds" apgalvo, ka oktobris ir saldējuma mēnesis!

2019. gada 1. oktobris

Akcija oktobrī! No 1. līdz 31. oktobrim - atlaide 10 EUR, abonējot uz 12 mēnešiem. Bonusā pieeja žurnāla e-versijai ierastā interneta formātā portālā juristavards.lv. Pēc autorizēšanās - papildu personalizētās iespējas.

No 1. līdz 31. oktobrim aicinām abonēt žurnālu "Jurista Vārds" 2020. gadam par īpaši izdevīgu cenu, bet par ietaupītajiem 10 eiro nopirkt kolēģiem un sev saldējumu! Iedvesmai redakcija piedāvā saldējuma pasniegšanas mācību video, kas pieejams "Jurista Vārda" sociālo mediju kontos.

Savukārt 1. oktobra laidiena redakcijas slejā galvenā redaktore Dina Gailīte draudzīgi atgādina:  kaut arī jurista darbs ļoti bieži ir vienpatīgs un stipri individuāls domāšanas (mocīšanās) un rakstīšanas process, vienmēr paliek spēkā atziņa, ka "viens nav karotājs". Tādēļ ir svarīgi ik pa laikam iepriecināt savus kolēģus – vai nu ar saldējumu, vai draudzīgu sarunu, kuras laikā var apspriest, piemēram, kādu "Jurista Vārda" publikāciju...

Atgādinām, ka žurnāls "Jurista Vārds" (pieejams arī portālā juristavards.lv) ir profesionāla diskusiju platforma, kuras uzdevums ir veicināt Latvijas tiesiskās sistēmas attīstību, risināt likumdošanas problēmas, veicināt vienveidīgu tiesību piemērošanas praksi, apkopot informāciju par notikumiem tieslietās, sniegt palīdzību juristu profesionālajā tālākizglītībā utt. Tā izdevējs – “Latvijas Vēstnesis”.

Īpašais akcijas piedāvājums

Žurnāla 2020. gada abonēšanas maksai 10 EUR atlaide tiek piešķirta tikai laikā no 1. līdz 31. oktobrim.

Atgādinām par „Jurista Vārda” trīs abonementa veidiem, uz kuriem attiecas akcijas piedāvājums (noformējot abonementu uz 12 mēnešiem):

  • drukātais žurnāls (akcijas cena: 79 EUR);
  • e-žurnāls (akcijas cena: 95 EUR);
  • komplekts (drukātais un e-žurnāls) (akcijas cena: 129 EUR).

Plašāk: www.lv.lv/abonesana

Kā pasūtīt žurnālu?

  • Internetā (www.lv.lv/abonesana) jebkurā sev ērtā laikā.
  • Zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80006000 vai tālruni 67311161 (darbdienās no pulksten 9.00 līdz 17.00).
  • Klātienē Klientu centrā (Bruņinieku 53, Rīgā, LV-1011).
  • "Latvijas Pastā".

Viss par abonēšanu uzzināms, kontaktējoties ar Lasītāju servisu, zvanot uz tālruni 80006000 vai tālruni 67311161 vai rakstot uz e-pastu abonenti@lv.lv.

Kas iegūst pieeju e-versijai?

Abonentiem piedāvājam vērtīgu iespēju – pieeju izdevuma e-versijai portālā www.juristavards.lv:

  • jaunākais laidiens (iespēja lietot neierobežoti);
  • arhīvs (limits – 25 publikācijas mēnesī drukātā un e-žurnāla abonentiem; savukārt komplekta abonenti iegūst 50 publikācijas mēnesī).

To saņem visi abonenti, kas noformējuši drukātā, e-žurnāla vai komplekta abonementus 2020. gadam (neatkarīgi no abonēšanas perioda).

Papildinformācijai:

Santa Sāmīte
Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis”
Digitālās komunikācijas speciāliste

T.: +371 67310675
Mob.: +371 29672420
santa.samite@lv.lv
www.lv.lv