"Kā likums!": LV portāls atsāk jaunu raidierakstu ciklu

2023. gada 1. februāris

Publicitātes attēls.

Šodien, 1. februārī, pēc pārtraukuma iznākusi pirmā raidieraksta "Kā likums!" cikla epizode. Arī turpmāk podkāsta sarunās LV portāla redakcija klausītājiem piedāvās saturu par dažādiem ar tiesvedību saistītiem jautājumiem, kurus apsriedīs kopā ar ekspertiem. Sarunas ikvienam būs vērtīgas un praktiski vai izglītojoši noderīgas. 

Pirmās epizdoes temats ir "Par un ap tiesvedību – kā iesniegt prasību tiesā", kurā izklāstītas būtiskākās ninases, kā vajadzības gadījumā pareizi sagatavot prasības pieteikumu tiesai, tostarp kādas būs sekas, ja prasības pieteikumā tiks pieļautas kļūdas, un kas, pēc tiesnešu domām, katram noteikti būtu jāzina, pirms pieņemt lēmumu ar prasības pieteikumu vērsties tiesā, stāsta un pieredzē dalās Rīgas rajona tiesas priekšsēdētāja vietniece Ieva Čudina un Rīgas pilsētas tiesas tiesnesis Viktors Makucevičs.  

Kur klausīties? Raidierakstu "Kā likums!" iespējams klausīties LV portāla publikācijā, kā arī  "Podbean", "Spotify", "Apple" un "Google podcasts" platformās.

LV portāla redakcija aicina ikvienu iesaistīties raidieraksta "Kā likums!" satura veidošanā. Sev interesējošus jautājumus, kas saistīti ar tiesāšanos, sūtīt uz e-pasta adresi: lvportals@lv.lv 

Par LV portālu

LV portāla darbība ir vērsta uz mērķi veicināt sabiedrības izpratni par normatīvajos aktos noteiktajām privātpersonu tiesībām un pienākumiem, kā arī nodrošināt valsts oficiālās informācijas sniegšanu. LV portāls, veicinot sabiedrības tiesisko un pilsonisko izglītību un stiprinot tiesiskumu Latvijā, ir oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformas daļa.   

Papildinformācijai:

Zeltīte Kazļenoka 
Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” 
Attīstības un komunikācijas departamenta
Sabiedrisko attiecību speciāliste 
67898741, 25386479  
zeltite.kazlenoka@lv.lv 
lv.lv