„Latvijas Vēstneša” speciālizlaidumā būs publicēts rīkojums par sēru dienām

2013. gada 22. novembris

23.novembrī klajā nāks oficiālā izdevuma „Latvijas Vēstnesis” (www.vestnesis.lv) speciālizlaidums, kurā būs publicēts viens dokuments – Ministru kabineta rīkojums Nr. 562.

 

„Latvijas Vēstneša” speciālizlaidumā (Nr. 229 (5035), 23.11.2013.) būs publicēts šāds valdības rīkojums:

 

  • Ministru kabineta rīkojums Nr.562 „Par 2013.gada 23., 24. un 25.novembra izsludināšanu par sēru dienām” .  Šīs oficiālās publikācijas numurs - OP 2013/229.1. 

 

Ar šo MK rīkojumu 2013.gada 23., 24. un 25.novembris izsludinātas par sēru dienām visā Latvijas Republikas teritorijā. Tāpat arī noteikts, ka minētajās dienās Latvijas valsts karogs paceļams sēru noformējumā. Pirmdien, 25.novembrī, plkst. 10.00 izsludināts klusuma brīdis, lai pieminētu 21.novembra traģēdijā bojā gājušos.

Ministru kabineta un Ministru prezidenta rīkojums, izņemot administratīvo aktu, stājas spēkā tā parakstīšanas brīdī. Šādu kārtību paredz Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likums (OPTIL), vienlaikus nosakot, ka rīkojumu publicē oficiālajā izdevumā (OPTIL 7.panta 3., 4.daļa)

“Latvijas Vēstnesis” ir Latvijas Republikas oficiālais izdevums, un tajā publicētā informācija ir oficiāla publikācija (tiesību akti un oficiālie paziņojumi). Informāciju oficiālajā izdevumā publicē elektroniski. Tā darbību nosaka Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likums (OPTIL). Svarīgākais:

  • Oficiālais izdevums brīvi un bez maksas ir pieejams tīmekļa vietnē www.vestnesis.lv.
  • To publicē kā periodisko izdevumu, norādot laidiena numuru un publicēšanas datumu.
  • Katrai OP ir numurs, kas nodrošina lakonisku atsauci uz konkrētu publikāciju un ātru meklēšanu.
  • Oficiālā publikācija ir publiski ticama un saistoša.

 

                  Papildinformācijai:

Ilze Apine
Oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis”
Komunikācijas vadītāja
T.: +371 67313091
  Ilze.apine@lv.lv
www.lv.lv
twitter: @VestnesisLV; @Likumi; @LV_portals  @Jurista_Vards