"Latvijas Vēstnesī" izsludināti Ministru kabineta noteikumi

2022. gada 30. jūnijs

Publicitātes attēls.

Šodien, 30. jūnijā, oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (vestnesis.lv) papildu laidienā Nr.124.A izlsudināti trīs Ministru kabineta noteikumi, tostarp noteikumi par atbalsta piešķiršanas kārtību cūkkopības, mājputnu audzēšanas un segto platību dārzeņkopības nozarē, lai daļēji segtu izmaksu pieaugumu. 

  • Noteikumi par reliģisko organizāciju un to iestāžu gada pārskatiem un grāmatvedības kārtošanu vienkāršā ieraksta sistēmā – https://www.vestnesis.lv/op/2022/124A.1  Noteikumus izsludina Ministru prezidents Arturs Krišjānis Kariņš un finanšu ministrs Jānis Reirs. 
  • Grozījumi Ministru kabineta 2014. gada 19. augusta noteikumos Nr. 500 "Vispārīgie būvnoteikumi" – https://www.vestnesis.lv/op/2022/124A.2 Noteikumus izsludina Ministru prezidenta pienākumu izpildītājs finanšu ministrs Jānis Reirs un labklājības ministrs Gatis Eglītis. 
  • Eiropas Savienības un valsts ārkārtas pielāgošanas atbalsta piešķiršanas kārtība cūkkopības, mājputnu audzēšanas un segto platību dārzeņkopības nozarē – https://www.vestnesis.lv/op/2022/124A.3 Noteikumus izsludina Ministru prezidenta pienākumu izpildītājs finanšu ministrs Jānis Reirs un zemkopības ministrs Kaspars Gerhards.  

Noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, tātad šī gada 1. jūlijā.

"Latvijas Vēstnesis" ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma (vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals, žurnāls "Jurista Vārds" / juristavards.lv). 

 

Papildinformācijai:

Zeltīte Kazļenoka 
Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” 
Attīstības un komunikācijas departamenta
Sabiedrisko attiecību speciāliste 
67898741, 25386479  
zeltite.kazlenoka@lv.lv 
lv.lv