Likumi.lv aicina darbā tiesību aktu sistematizācijas speciālistu

2019. gada 22. novembris

Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” ir jauna kolēģa meklējumos! Tiesību aktu vietnes Likumi.lv darbības nodrošināšanai aicinām darbā tiesību aktu sistematizācijas speciālistu.

Galvenie pienākumi:

  • tiesību aktu sistematizācija
  • tiesību aktu konsolidācija

Prasības:

  • augstākā juridiskā izglītība
  • ļoti labas zināšanas vispārējā tiesību teorijā
  • ļoti labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas labas angļu un krievu valodas zināšanas
  • labas prasmes darbā ar datoru
  • precizitāte, analītiskā domāšana, patstāvība, ilgstošas koncentrēšanās spējas

Piedāvājam:

  • darbu uz noteiktu laiku (līdz 2 gadiem)
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • darba vietu Rīgas centrā
  • draudzīgu kolektīvu

CV un motivācijas vēstuli līdz 20. decembrim aicinām sūtīt uz e-pastu vakance@lv.lv.

Alga: 950-1050 EUR.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz sarunu. Piesakoties uz vakanci, kandidāts apstiprina, ka piekrīt savu personas datu apstrādāšanai un uzglabāšanai VSIA "Latvijas Vēstnesis" Personāla daļā ar mērķi tos apstrādāt personāla atlases procesa ietvaros. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” informācija