LV portāls publisko demo versiju. Ieskaties!

2017. gada 15. septembris

LV portāla infografika. Populārākais un visbiežāk apmeklētais LV portāla satura kanāls ir SKAIDROJUMI. Tieši tas kā pilotprojekts ir pieejams demo versijā, kas ir tikai ieskats topošajā jaunajā portālā. Pilnīga pāreja uz jauno vietni plānota nākamgad.

LV portāls šobrīd ir pārmaiņu procesā. Piedāvājam mūsu lietotājiem iesaistīties un sekot tam līdzi – ieskatīties un novērtēt topošo jaunu vietni.

2018. gadā Latvija un arī oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” svinēs simtgadi. Viens no "Latvijas Vēstneša" informatīvajiem pakalpojumiem – LV portāls jeb specializētais medijs – pavasarī plāno startēt ar jaunu versiju.

Populārākais un visbiežāk apmeklētais LV portāla satura kanāls ir SKAIDROJUMI. Tieši tas kā pilotprojekts no 14. septembra ir pieejams demo versijā (tas ir, publiskota šī kanāla testa vide). Vienlaikus LV portāls sāk pakāpenisku pāreju uz jaunu grafisko identitāti, piesakot logotipa maiņu.

Jaunajā LV portālā kopumā iecerēti 7 satura kanāli, tajā skaitā, lietotājiem jau labi pazīstamie “Viedokļi” un “E-konsultācijas”, bet kā satura jaunievedums plānots kanāls “Tiesās”.

Lietotājus aicinām ikdienā izmantot esošo vietni www.lvportals.lv un tās mobilo versiju m.lvportals.lv, jo tās nodrošina visu LV portālā publicēto saturu.

Demo versija ir tikai ieskats jauntopošajā vietnē. Būsim pateicīgi par atsauksmēm un ieteikumiem, kurus var iesūtīt, demo versijā izmantojot atsauksmju formu vai arī sazinoties ar mums e-pastā (portals@lv.lv). Lietotāju vērtējums palīdzēs turpmākajā darbā, kopā veidojot jauno LV portālu.

Papildinformācijai:
Santa Sāmīte
Oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis”
Komunikācijas speciāliste
T.: +371 67310675
Mob.: +371 29672420
santa.samite@lv.lv
www.lv.lv