Oficiālā publikācija: par Valsts prezidentu ievēlēts Edgars Rinkēvičs

2023. gada 31. maijs

Foto: Zane Bitere / LETA

Šodien, 31. maijā, oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (vestnesis.lv) papildu laidienā Nr. 104A publicēts Saeimas paziņojums par Latvijas Valsts prezidenta ievēlēšanu. Valsts prezidenta amatu turpmāk ieņems ilggadējais ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, par kuru šodien trešajā balsošanas kārtā nobalsoja 52 deputāti.  

"Es darīšu visu, lai mūsu valsts plauktu, būtu droša, lai mūsu sabiedrība būtu saliedētāka. Esmu gatavs sadarbībai gan ar Saeimu, gan valdību," pauž jaunievēlētais prezidents.  

E. Rinkēvičs Latvijas ārlietu ministra amatu ieņem kopš 2011. gada, ir arī Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas Latvijas Nacionālās komisijas viceprezidents. 

"Latvijas Vēstnesis" iznāk katru darbdienu un, ja nepieciešams, arī brīvdienās. Tā saturs iedzīvotājiem pieejams uzreiz pēc pusnakts vietnē vestnesis.lv. Oficiālā publikācija ir publiski ticama un saistoša. Lai nodrošinātu steidzami publicējamas informācijas operatīvu pieejamību, dažkārt iznāk papildu laidieni, kurus publisko tūlītēji pēc publicējamās informācijas saņemšanas no iesniedzējiem. 

Papildinformācijai:

Zeltīte Kazļenoka 
Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” 
Attīstības un komunikācijas departamenta
Sabiedrisko attiecību speciāliste 
67898741, 25386479  
zeltite.kazlenoka@lv.lv 
lv.lv