Pārsertificēta "Latvijas Vēstneša" kvalitātes vadības sistēma

2019. gada 7. jūnijs

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" kvalitātes vadības sistēma ir pārsertificēta atbilstoši starptautiskajam standartam ISO 9001:2015.  

ISO sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ir efektīvi strādājis, lai attīstītu, uzturētu un nemitīgi pilnveidotu kvalitātes vadības sistēmu. Tā kā klientu prasības nemitīgi pieaug, atbilstība tām ir izšķirīgi svarīga katra uzņēmuma izaugsmei jebkurā darbības nozarē.

2019. gada 3. aprīlī “Latvijas Vēstnesī” norisinājās ārējais audits, kurā “Bureau Veritas Latvia” ārējo auditoru grupa atzinīgi vērtēja oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” integrētās vadības sistēmu darbību.

"Latvijas Vēstnesis" ir demonstrējis savu tiekšanos pēc nepārtrauktas vadības sistēmas uzlabošanas, veiksmīgi sasniedzot sertifikāciju, secināts ārējo auditoru novērtējumā.

3. jūnijā oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" saņēma jaunu sertifikātu, kas apliecina, ka informācijas drošības sistēma ir pārsertificēta. Sertifikāts derīgs līdz 2022. gada 29. aprīlim.

Oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” savā vadības sistēmā ir integrējis divu standartu principus, kā arī ievēro Eiropas Kvalitātes vadības fonda izcilības modeļa pamatnostādnes. Otra sistēma ir  informācijas drošības vadības sistēma, ko “Latvijas Vēstnesis” ieviesa, gatavojoties oficiālās elektroniskās publikācijas ieviešanai. Abas kopā veido integrēto vadības sistēmu (IVS) un savstarpēji viena otru papildina.

Vairāk  - LV.LV sadaļā  “Latvijas Vēstneša” integrētā vadības sistēma.

Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” informācija