Piesakies žurnāla "Jurista Vārds" studentu pētniecisko darbu konkursam!

2023. gada 5. septembris

Attēls: Jurista Vārds

Žurnāls "Jurista Vārds" aicina jaunos Latvijas tiesībniekus piedalīties studentu un jauno juristu pētniecisko darbu konkursā, kas šogad notiks jau astoņpadsmito reizi! Tas ir labs veids, kā pārbaudīt sevi, iemantot "vārdu" juridiskajā sabiedrībā un uzsākt ceļu uz pirmo publikāciju.

Šogad pieteikt dalību konkursā, iesniedzot savu zinātniski pētniecisko darbu līdz ar pieteikuma anketu un rekomendāciju, var līdz 8. oktobrim (ieskaitot). Konkursa rezultātus redakcija paziņos novembra beigās, savukārt decembra sākumā konkursa rezultāti tiks publicēti žurnālā "Jurista Vārds".  

Arī šogad būs iespēja iesniegt darbus īpašā sekcijā, kuras uzvarētājs iegūs Frīdriha Georga fon Bunges Cerību balvu. Šīs sekcijas mērķis ir veicināt tiesību zinātņu studentu pētniecisko darbību jau pirmajos studiju gados.

Vairāk par "Jurista Vārda" rīkoto pētniecisko darbu konkursu var iepazīties jaunākajā žurnāla laidienā. Turpat arī konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa.  

"Latvijas Vēstnesis" ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma — vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv, žurnāls "Jurista Vārds" / juristavards.lv. 

Papildinformācijai:

Zeltīte Kazļenoka
Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis”
Attīstības un komunikācijas departamenta
Digitālās komunikācijas speciāliste
zeltite.kazlenoka@lv.lv
67898741, 25386479
lv.lv