Sveicam kolēģus ar Tieslietu ministrijas apbalvojumiem!

2013. gada 21. novembris

Foto: Boriss Koļesniķovs, Jurista Vārds Valsts informācijas un tiesību aktu skaidrojumu portāla "Par likumu un valsti" administratore Aiga Dambe un "Latvijas Vēstneša" Tiesību aktu oficiālās publikācijas nodrošināšanas nodaļas vadītāja Agija Kalme

19.novembrī Lielajā Ģildē pulcējās Tieslietu ministrijas darbinieki, bijušie tieslietu ministri un valsts sekretāri, tiesneši, prokurori, brīvo juridisko profesiju pārstāvji un sistēmas darbinieki, lai atzīmētu tieslietu sistēmas 95 jubileju. Svinīgā apbalvošanas pasākumā pasniegti Tieslietu ministrijas apbalvojumi. Gaviļnieku vidū - divi oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" darbinieki.

 

Pirms 95 gadiem, jau nākamajā dienā pēc Latvijas valsts proklamēšanas, 1918.gada 19.novembrī, Ministru prezidents Kārlis Ulmanis, veidojot valdību, uzaicināja zvērinātu advokātu Pēteri Juraševski kļūt par tieslietu ministru, kura pirmais uzdevums bija izveidot Tieslietu ministriju – iestādi, kas nodrošinātu neatkarīgu tiesu varu Latvijā. Tieslietu ministrija bija pirmā Latvijas valsts nodibinātā ministrija.

Svinīgajā pasākuma Lielajā Ģildē tieslietu ministrs Jānis Bordāns pasniedza Tieslietu ministrijas apbalvojumus – I, II un III pakāpes Atzinības rakstus, un tieslietu sistēmas īpašos apbalvojumus – Goda zīmes. Apbalvojumus par nozīmīgu ieguldījumu tieslietu sistēmas attīstībā saņēma 94 personas, tajā skaitā divi oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" darbinieki:

  • oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" žurnāla "Jurista Vārds" informācijas un elektroniskās versijas redaktore Sannija Matule tika apbalvota ar Tieslietu ministrijas II pakāpes Atzinības rakstu un sudraba spalvu saskaņā ar tieslietu ministra rīkojumu par darba pienākumu priekšzīmīgu un pašaizliedzīgu pildīšanu un būtisku ieguldījumu tieslietu sistēmas attīstībā;

 

  • oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācijas sistēmu drošības administrators Pāvels Marhels saņēma Tieslietu ministrijas Goda diplomu par godprātīgu un radošu darba pienākumu pildīšanu. 


Sveicam visus apbalvotos tieslietu sistēmas darbiniekus!

"Latvijas Vēstneša" informācija