Vietnē Likumi.lv jauns paziņojumu veids: Uz tiesību akta pamata izdotie

2016. gada 1. novembris

Publicitātes attēls. Piesakies un saņem ziņojumu e-pastā, ja uz likuma pamata izdoti jauni Ministru kabineta noteikumi!

Tiesību aktu vietne Likumi.lv saviem lietotājiem piedāvā jaunu iespēju: saņemt e-pastā paziņojumu, ja uz interesējošā likuma pamata ir izdoti jauni Ministru kabineta (MK) noteikumi.

Pēdējās Likumi.lv lietotāju apmierinātības aptaujas rezultāti apliecina: teju 20 % respondentu šāda iespēja ir nepieciešama. Līdz šim autorizētajiem lietotājiem tika piedāvāti divi paziņojumu veidi – ”Publicēti jauni grozījumi” un”Mainījies statuss”.

Likumi.lv piedāvātie paziņojumu veidi

  • Uz tiesību akta pamata izdotie – iespēja saņemt paziņojumu, ja uz interesējošā tiesību akta pamata ir izdots kāds jauns tiesību akts un tas publicēts oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis”.
  • Publicēti jauni grozījumi – iespēja saņemt informāciju par saistošo tiesību aktu jaunu grozījumu publicēšanu.
  • Mainījies statuss – iespēja saņemt paziņojumu, ja interesējošajam tiesību aktam ir mainījies spēkā esības statuss: no „vēl nav spēkā” uz „spēkā esošs” vai no „spēkā esošs” uz „zaudējis spēku”.


Kā pieteikties paziņojumiem?

Lai pieteiktos paziņojumiem, jāatver tiesību akts (likums vai MK noteikumi) un tā rīku joslā jāspiež uz simbola (”Paziņojumi”). Caur šo simbolu paziņojumu pieprasījumu var arī rediģēt vai dzēst.

Funkcija ikvienam ir pieejama bez maksas, bet tās izmantošanai nepieciešams autorizēties. To var izdarīt, izmantojot kādu no sociālo tīklu (Googe, Draugiem.lv, Facebook.com, Twitter.com) profiliem vai izveidojot savu profilu vietnē Likumi.lv. Visi paziņojumi būs pieejami sadaļā „Mans konts”, kā arī nosūtīti uz e-pastu (katra paša izvēle).


Citas Likumi.lv personalizētās iespējas

  • Mani tiesību akti
  • Manas piezīmes
  • Pēdējie skatītie
  • Iestatījumi


Savs Likumi.lv konts ir vairāk nekā 12000 vietnes lietotāju, kas kopā izveidojuši vairāk nekā 8000 tiesību aktu sarakstu, pievienojuši vairāk nekā 10000 piezīmju un pieteikušies uz vairāk nekā 60 000 paziņojumu.

 
 

Papildinformācijai:
Santa Sāmīte
Oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis”
Komunikācijas speciāliste
T.: +371 67310675
santa.samite@lv.lv
www.lv.lv