Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Piesakies “Jurista Vārdam” par jauno administratīvās atbildības kārtību!

03.12.2019.

Speciālais administratīvās atbildības institūta reformai veltītais "Jurista Vārds" pie lasītājiem dosies 17. decembrī. To saņems visi žurnāla 2019. gada abonenti. Interesentus, tajā skaitā abonentus, kas vēlas iegādāties papildeksemplārus, aicinām līdz 10. decembrim pieteikties tematiskajam laidienam!

Paredzams, ka Administratīvās atbildības likums un citi normatīvie akti, kas noteiks jauno administratīvās atbildības kārtību, stāsies spēkā 2020. gada 1. jūlijā. 

17. decembrī iznāks tematiskais “Jurista Vārds”, kas būs pirmais plašākais jaunā regulējuma skaidrojums: par administratīvās atbildības pamatprincipiem, konkrētu nozaru sodu politiku, likumu praktisko piemērošanu utt. Rakstu autori – likumu izstrādātāji, tiesību zinātnieki un nozaru praktiķi.

“Mūsu iecere ir sagatavot pirmo "rokasgrāmatu" Administratīvās atbildības likuma piemērotājiem, tajā apkopojot likuma autoru un pēc iespējas dažādu tiesību nozaru ekspertu skaidrojumus. Plānotais autoru un tēmu loks ļauj domāt, ka tematiskais žurnāls noderēs gan tiem juristiem, kas šobrīd raksta normatīvo aktu projektus, ar kuru palīdzību tiks iedzīvināta ilgi gaidītā administratīvās atbildības reforma, gan tiem praktiķiem, kam nāksies jauno likumu normas piemērot valsts un pašvaldību līmenī,” tematisko laidienu piesaka žurnāla “Jurista Vārds” galvenā redaktore Dina Gailīte

  • Šo "Jurista Vārda" laidienu saņems visi 2019. gada abonenti. 

  • To varēs iegādāties arī mazumtirdzniecībā.

  • Būs iespēja iegādātos eksemplārus saņemt arī ar piegādi.

  • Visi interesenti, kas vēlas būt droši par iespēju šo tematisko žurnālu nopirkt, ir aicināti līdz 10. decembrim (ieskaitot) aizpildīt pieteikuma anketu: https://forms.gle/JuNFsqpTRUCqAuCu5

  • Ar interesentiem sazināsimies e-pastā!

"Jurista Vārda" 2020. gada abonentiem tiks piedāvāta speciāla cena – 7 EUR, citiem – 12 EUR. 

Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67310675
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).