Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

“Jurista Vārdā” - praktiski ieteikumi ES fondu projektu tiesiskai īstenošanai

12.05.2020.

Latvijas ekonomikai smagi ciešot no pandēmijas radītās krīzes, par vienu no “glābšanas riņkiem” kalpo Eiropas Savienības (ES) fondu projekti. Kā tos veiksmīgi un tiesiski pareizi pieteikt un īstenot, - ekspertu skaidrojumi jaunākajā, 12. maija, “Jurista Vārda” tematiskajā laidienā, kas tapis, redakcijai sadarbojoties ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA). 

Kādas ir iepirkumu vadlīnijas sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem ES fondu projektos? Kā tiek regulēts valsts atbalsts? Kā veikt publiskus iepirkumus komersantu īstenotajos ES fondu projektos? Kā izvairīties no interešu konfliktiem un ievērot starptautiskās un Latvijas noteiktās sankcijas? Uz šiem un citiem jautājumiem “Jurista Vārda” lappusēs atbild kompetenti lietpratēji - ES fondu investīcijas Latvijā pārvaldošās Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras juristi.

Jāatgādina, ka gan dalībvalstis, gan ES šobrīd ir gatava ieguldīt milzīgus līdzekļus, lai pārvarētu koronavīrusa ekonomisko krīzi. Tai skaitā pašlaik tiek elastīgi pārorientēts ES fondu finansējums, lai to izmantotu tām jomām, kas šobrīd ir īpaši atbalstāmas. Arī Latvija pašlaik pārdala simtiem miljonus eiro no ES fondiem, lai atbalstītu veselības sistēmas projektus, uzņēmējdarbību un nodarbinātību. 

Papildus tam ES fondu finansējums 150 miljonu apmērā tiek piedāvāts pašvaldībām tautsaimniecībai būtiskiem projektiem. “Jurista Vārda” speciālais laidiens noderēs visiem, kas vēlas šādus projektus pieteikt un īstenot. 

Žurnāla “Jurista Vārds” 2020. gada 12. maija laidiens elektroniski pieejams šeit: https://juristavards.lv/zurnals.php?laidiens_id=12256   

Interesentiem! Tematisko “Jurista Vārdu” drukas formātā var iegādāties attālināti, kontaktējoties ar Lasītāju servisu:

  • 67311161;  
  • abonenti@lv.lv
  • vai klātienē mūsu Klientu centrā: Bruņinieku 53, Rīgā.

Žurnālu kiosks (iespēja iegādāties arī e-žurnālu): https://juristavards.lv/zurnals.php?mode=visi 

Par “Jurista Vārdu”
Nedēļas žurnāls „Jurista Vārds” ir lielākais periodiskais, specializētais, tieslietām veltītais izdevums Latvijā. Tas šobrīd ir nozīmīgākais Latvijas juristu neklātienes domu apmaiņas forums un profesionālās tālākizglītības instruments, kā arī būtiskākais informācijas avots par norisēm tieslietās. “Jurista Vārds” ir daļa no oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformas.

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).