Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Kas ir Vispārējā tiesa un ko tā dara: "Jurista Vārda" Ziemassvētku tematiskais laidiens

22.12.2020.

Foto: Santa Koha

Šodien, 22. decembrī, pie lasītājiem dodas 2020. gada pēdējais un ļoti apjomīgais “Jurista Vārda” laidiens. Tas veltīts Latvijā nepietiekami novērtētajai un maz pazīstamajai Eiropas Savienības Vispārējai tiesai un tās kompetencei.

Viss žurnāla “Jurista Vārds” 2020. gada 22. decembra laidiens elektroniski pieejams šeit: https://juristavards.lv/zurnals.php?laidiens_id=12289

“Jurista Vārda” redakcija žurnāla numuru veidojusi sadarbībā ar viesredaktori – Vispārējās tiesas (VT) tiesnesi no Latvijas Ingu Reini – un tiesneses biroja juristi Vinetu Bei.

Gandrīz visi šī laidiena raksti piedāvā “Jurista Vārda” lasītājiem zināšanas, kas līdz šim latviešu valodā nav bijušas pieejamas. Savukārt vērtīgu kopējo pārskatu par to, kas ir VT un kādas tiesības un intereses tajā iespējams aizstāvēt, sniedz ekskluzīva “Jurista Vārda” saruna ar VT priekšsēdētāju Marku van der Vaudi – arī pirmā šāda publikācija latviešu valodā.

Vēl tematiskajā laidienā lasiet:

2021. gada pirmais numurs iznāks 5. janvārī.

Interesentiem! Tematisko “Jurista Vārdu” var  iegādāties, kā arī noformēt žurnāla abonementu iespējams, kontaktējoties ar Lasītāju servisu:

Žurnālu kiosks: https://www.juristavards.lv/zurnals.php?mode=visi

(!) “Jurista Vārda” saturu veido oriģināldarbi, kurus sargā autortiesības. Jebkāda žurnālā, tostarp žurnāla elektroniskajā versijā juristavards.lv, publicēto rakstu (tai skaitā brīvpieejai atvērto publikāciju) pārpublicēšana pieļaujama tikai ar redakcijas rakstveida atļauju. Citēšanas gadījumā atsauce uz “Jurista Vārdu” ir obligāta, vienlaikus norādot arī pirmpublikācijas vietu un laiku.

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).