Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Aktuāli! Brīvi pieejams tematiskais JV numurs (par latgaliešu valodas statusu)

01.11.2011.

Interesentiem iesakām atvērt www.juristavards.lv: sākumlapā labajā pusē piedāvājam iespēju atvērt, lasīt un/vai lejuplādēt 25.oktobra numuru.

Vai latgaļu valoda / dialekts ir pielīdzināma svešvalodai, un kāda ir iespēja to lietot oficiālā saziņā? Vai Saeimas deputātu svinīgā solījuma/ zvēresta došana latgaliski ir Satversmes 18. panta pārkāpums? Šī gada 25.oktobra „Jurista Vārda” numurs pilnībā veltīts  šai tēmai.

Jaunums: kopš 1.novembra pievakares līdz 30.novembrim tematiskais "Jurista Vārda" numurs, kas bija veltīts latgaliešu valodas statusam Latvijā, brīvi pieejams visiem interesentiem.

"Jurista Vārds" Nr.43 (690) negaidīti lielās intereses rezultātā ir pilnībā izpārdots, savukārt papildu tirāža būtu nerentabla.

Tādēļ, lai radītu iespēju visiem interesentiem iepazīties ar šo materiālu kopu, izņēmuma kārtā līdz novembra beigām piedāvājam konkrēto žurnāla numuru PDF formātā lasīt un lejupielādēt bez maksas.

"Diskusija par Latgali un latgaliešu valodu kā daļu no Latvijas identitātes un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu ir diskusija par Latvijas kā nacionālas valsts konstitucionālajiem pamatiem. Tās veicināšana ietilpst "Jurista Vārda" misijā – atbalstīt tiesiskas domas un prakses attīstību Latvijā," iemeslu, kādēļ viens žurnāla numurs atvērts brīvpieejai, raksturo izdevuma galvenā redaktore Dina Gailīte.

! Interesentiem iesakām atvērt www.juristavards.lv:  sākumlapā labajā pusē piedāvājam iespēju atvērt, lasīt un/vai lejuplādēt 25.oktobra "Jurista Vārda" numuru (lai atvērtu .pdf, klikšķiniet uz vāciņa!).

"Latvijas Vēstneša" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).