Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Preses konferencē atklās “Latvijas Vēstneša” oficiālo e-publikāciju

02.07.2012.

Infografika: LV.LV

Aktuāli: ar 1.jūliju izdevumam „Latvijas Vēstnesis” elektroniskā formā ir juridisks spēks!
/Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likums/

  • Oficiālā elektroniskā publikācija tiek ieviesta ar 2012.gada 1.jūliju. Pirmais laidiens, kuram e-vidē ir juridisks statuss, klajā nāk otrdien, 3.jūlijā.
  • Oficiālā publikācija (tiesību akti un oficiālie paziņojumi) – tā ir oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis” publicētā informācija.
  • Oficiālais izdevums brīvi un bez maksas ir pieejams tīmekļa vietnē www.vestnesis.lv.
  • Oficiālo izdevumu publicē kā periodisko izdevumu (iznāk otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās), norādot laidiena numuru un publicēšanas datumu. Pārejas periodā (01.07.2012.-01.01.2013.) tajā saglabā un pēc tam turpina oficiālā laikraksta “Latvijas Vēstnesis” laidienu numerāciju.
  • Informācija par oficiālo izdevumu  (vietnē www.vestnesis.lv skat. sadaļu "Par oficiālo izdevumu")

 

3. jūlijā mediju pārstāvji ir aicināti apmeklēt “Latvijas Vēstneša” un Tieslietu ministrijas preses konferenci, kurā tiks atklāta “Latvijas Vēstneša” oficiālā elektroniskā publikācija. Preses konference sāksies plkst. 10.30 Ministru kabineta Bibliotēkā (459.telpā).

Tieslietu ministrija aicina mediju pārstāvjus pieteikties dalībai preses konferencē, nosūtot e-pastu uz ksenija.novikova@tm.gov.lv vai zvanot pa tālr. 67036712 vai 25435652.

Preses konferencē Tieslietu ministrijas valsts sekretārs atklās pirmo oficiālo elektronisko publikāciju; “Latvijas Vēstneša” pārstāvis prezentēs jauno “Latvijas Vēstneša” elektronisko versiju. Mediju pārstāvji tiks iepazīstināti ar oficiālās elektroniskās publikācijas tapšanas gaitu un priekšrocībām.

Preses konferencē piedalīsies Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis, VSIA “Latvijas Vēstnesis” valdes priekšsēdētāja Daina Ābele, oficiālās elektroniskās publikācijas ieviešanas projekta vadītājs Artis Trops.

Atgādinām, ka Saeima šī gada 31. maijā pieņēma Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likumu, kas paredz atteikties no laikraksta “Latvijas Vēstnesis” papīra formas, ieviešot oficiālo elektronisko publikāciju, kura būs bez maksas pieejama tīmekļa vietnē www.vestnesis.lv kā periodisks elektronisks oficiālais izdevums “Latvijas Vēstnesis”.

 

"Latvijas Vēstneša" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).