Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Valststiesību dienā diskutēs par pašvaldību vietu un lomu izpildvarā

29.10.2013.

7. novembrī notiks gadskārtējā valststiesību attīstībai Latvijā veltīta konference „Valststiesību diena”. Šogad konferences galvenā tēma būs „Pašvaldību vieta un loma izpildvarā”. Informatīvais atbalstīt`js: žurnāls "Jurista Vārds".

Konference ik gadu pulcē kopā tiesību zinātniekus un praktiķus, lai no dažādiem skatu punktiem diskutētu par būtiskiem un problemātiskiem Latvijas tiesību sistēmas jautājumiem, tādējādi sniedzot ieguldījumu šo problēmu tālākā risināšanā. Konferences mērķis ir arī veicināt savstarpējos kontaktus un sadarbību starp tiesībzinātnieku akadēmisko vidi un izpildvaru īstenojošajiem praktiķiem, lai vecinātu tiesiski korektu juridisko problēmu risinājumus aktuālos problēmjautājumos.

Ar priekšlasījumiem konferencē uzstāsies pārstāvji no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Latvijas Universitātes, Valsts prezidenta Ekspertu pārvaldības pilnveides grupas, Ogres novada domes, Rīgas domes, Latvijas lielo pilsētu asociācijas, Tieslietu ministrijas un sabiedriskās politikas centra "Providus".

  • Konference notiks Latvijas Universitātes Mazajā aulā. Sākums plkst.10.00.
  • Rīkotāji aicina interesentus pieteikties konferencei līdz 5.novembrim, nosūtot savu kontaktinformāciju uz e-pasta adresi: publiclaw@tm.gov.lv.
  • Dalība konferencē ir bez maksas.

Konferenci organizē Tieslietu ministrija sadarbībā ar Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un žurnālu "Jurista Vārds".

Pēc Tieslietu ministrijas informācijas

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).