Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

„Latvijas Vēstnesim” krāsains pielikums ar Valsts apbalvojumu likumu

29.04.2010.

Informāciju sagatavoja VSIA “Latvijas Vēstnesis”

Valsts svētku ieskaņā oficiālais laikraksts „Latvijas Vēstnesis” klajā nācis ar informatīvu krāsainu pielikumu, kurā uzskatāmības labad publicēts konsolidēts Valsts apbalvojumu likums ar pēdējiem izsludinātajiem grozījumiem, t.sk., apbalvojumu attēliem.

29. aprīļa „Latvijas Vēstneša” numurā Valsts prezidents izsludina grozījumus Valsts apbalvojumu likumā. Grozījumi stāsies spēkā šā gada 1. maijā. Atgādinām, ka Saeima tos ir pieņēmusi 15. aprīlī.

Lai iedzīvotāji ikdienā varētu praktiski lietot normatīvo aktu un lasīt likuma pilnu tekstu vienā dokumentā, piedāvājam iepazīties ar konsolidētu Valsts apbalvojumu likumu. Tādēļ oficiālajai publikācijai „Latvijas Vēstnesī” pievienots krāsains informatīvs pielikums (A4 formāts) uz 48 lappusēm. Brošūrā publicēts konsolidēts Valsts apbalvojumu likums ar šodien, 29. aprīlī, izsludinātajiem grozījumiem, kas sevī ietver arī visu Latvijas augstāko apbalvojumu, to šķiru un goda zīmju attēlus.

Ar „Latvijas Vēstneša” saturu var iepazīties laikraksta bezmaksas elektroniskajā versijā www.vestnesis.lv.

Savukārt konsolidēto Valsts apbalvojumu likumu elektroniski var skatīt tiesību aktu vortālā www.likumi.lv, kas piedāvā pilnīgu un sistematizētu LR normatīvo aktu datu bāzi ar plašām atlases iespējām un nodrošina normatīvo aktu tekstus ar tajos iestrādātiem grozījumiem jeb tā sauktās konsolidētās redakcijas.

Uzziņai

Oficiālā informācija ir valstiski noteikta informācija, ar kuras izziņošanu sabiedrībai iestājas noteiktas tiesiskās sekas (nosacīti to var iedalīt divas daļās: normatīvie akti un paziņojumi / sludinājumi, ko valsts noteikusi kā obligāti publicējamus). Normatīvie akti (likumi, Ministru kabineta noteikumi) nevar stāties spēkā, kamēr tie nav oficiāli izsludināti. Kopš 1993. gada Latvijā šī oficiālās publikācijas funkcija tiek īstenota, oficiālo informāciju publicējot laikrakstā „Latvijas Vēstnesis”.

Lai iedzīvotājiem būtu ērti iepazīties ar oficiālā laikraksta saturu, tas bez maksas pieejams internetā www.vestnesis.lv, taču šobrīd e-versijai ir vien informatīvs raksturs. Ar 2011. gadu Latvija paredzējusi atteikties no papīra laikraksta un ieviest oficiālu e-publikāciju, tas ir, valdības pieņemtā koncepcija paredz, ka no nākamā gada elektroniski publicētajiem dokumentiem būs juridiski saistošs oficiālās publikācijas statuss.

Papildinformācijai:
Ilze Apine
T.: +371 67313091
www.lv.lv
ilze.apine@lv.lv
www.twitter.com/likumi
www.twitter.com/portals_lvlv

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).