Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

“Jurista Vārds” aicina lasītājus uz tematisko tikšanos: jaunais regulējums Maksātnespējas likumā

16.02.2015.

Žurnāla autoru un lasītāju tikšanos cikla ietvaros žurnāla „Jurista Vārds” redakcija aicina lasītājus uz Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāja un Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes lektora Gaida Bērziņa priekšlasījumu "Jaunais regulējums Maksātnespējas likumā".


Pasākums notiks 25. februārī plkst. 18.00 LU Bibliotēkā – centrālajā ēkā, Raiņa bulvārī 19, 2. stāvā. Pasākumā pieredzē dalīsies vēl vairāki jomas eksperti.

Ar LU Juridiskās fakultātes atbalstu to varēs vērot arī videotiešraidē gan universitātes mājaslapā, gan lvportals.lv, kur būs izvietots videologs.

Atgādinām, ka 2015. gada 1. martā spēkā stāsies jauni un apjomīgi grozījumi Maksātnespējas likumā. Nolūkā iepazīstināt ar jauno regulējumu „Jurista Vārds” rīko jau trešo žurnāla autoru un lasītāju klātienes tikšanos, kas šoreiz veltīta Maksātnespējas likumam. Pasākumā ar priekšlasījumu uzstāsies   Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs un LU Juridiskās fakultātes lektors Gaidis Bērziņš priekšlasījumu.

Pēc G. Bērziņa priekšlasījuma ar viedokli par to, kā Maksātnespējas likuma grozījumi pēc 2015. gada 1. marta ietekmēs kreditoru interešu aizsardzību maksātnespējas procesos, vēl dalīsies AS "Reverta" Vadības juridiskā atbalsta un restrukturizācijas daļas vadītājs, Maksātnespējas likuma grozījumu darba grupas dalībnieks Rolands Neilands. Savukārt zvērināts advokāts, maksātnespējas administrators un Maksātnespējas likuma grozījumu darba grupas dalībnieks Kaspars Novicāns pastāstīs par izmaiņām valdes atbildībā un attiecībā uz izsoļu procedūrām.

Ieeja pasākumā bez maksas, taču ierobežotās vietas dēļ interesentiem lūgums iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu juristavards@lv.lv.

"Jurista Vārda" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).