Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Piedalies LV portāla lietotāju aptaujā!

05.05.2015.

LV portāls

No 5. līdz 17.maijam LV portāls „Par likumu un valsti” rīko lietotāju aptauju un aicina ikvienu izteikt savu viedokli. Aptaujas mērķis ir noskaidrot Jūsu kā lietotāja apmierinātību ar LV portālu dažādās kategorijās, kā arī apzināt Jūsu vajadzības, lai iezīmētu turpmākās LV portāla attīstības prioritātes.


Arī līdz šim oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis", kas uztur LV portālu "Par likumu un valsti" (www.lvportals.lv), regulāri ir veicis tīmekļa vietņu  lietotāju/ lasītāju aptaujas, tādā ceļā noskaidrojot  apmierinātību un uzzinot lietotāju vajadzības. Aptaujās izteiktie priekšlikumi vienmēr ir rūpīgi analizēti un ņemti vērā, plānojot un īstenojot vietņu attīstības projektus.

Aptauja aizņems aptuveni 10 minūtes Jūsu laika. Aptaujas anketa, protams, ir anonīma.

Īsumā raksturojot aptaujas anketu, var  minēt, ka tajā ir iekļauti arī daži stratēģiski svarīgie jautājumi, kas saistīti ar sabiedrības viedokli par to:

  • Vai palīdzēt privātpersonām izprast to tiesības ir valsts funkcija?
  • Kādi valsts informācijas veidi lietotājiem ir būtiski nepieciešami?
  • Kādus uzlabojumus vēlas lietotāji?

Anketas daļā, kas saistīta ar LV portāla novērtējumu, lietotāji ir aicināti izvērtēt gan portāla funkcionalitāti, gan satura kvalitāti un izteikt savus apsvērumus par saturiskās informācijas paplašināšanas nepieciešamību, piemēram, par likumdošanas iecerēm un līdzdalību diskusijās par tām. Vai iespēju iesūtīt, pieteikt diskusijai tiesību normas, kas praksē nedarbojas u.c.

Iepriekšējā lietotāju aptauja notika 2013.gadā  vienlaikus trīs oficiālā izdevēja uzturētajiem portāliem - www.vestnesis.lv; www.likumi.lv un www.lvportals.lv

Toreiz LV portāla aptaujā piedalījās 667 respondenti, un pēc aptaujas LV portāls publicēja apkopotus rezultātus.

Aicinām mūsu lietotājus izteikties ne mazāk aktīvi arī šogad! Un, neatliekot uz vēlāku, aptaujas anketas aizpildīšanu uzsākt uzreiz, aktivizējot zemāk esošo saiti!

 

LV portāla lietotāju aptauja 2015

Paldies!

LV portāla informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).