Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Piesakies jauno juristu pētniecisko darbu konkursam!

03.09.2015.

Iespēja tieslietu studentiem un topošajiem profesionāļiem pieteikt sevi Latvijas jauno juristu vidū: klāt ir ikgadējais konkurss un tiesību zinātnes talantu meklējumi!


Jau desmito gadu pēc kārtas tiek izsludināts pētniecisko darbu konkurss, kas joprojām ir vienīgā nacionāla mēroga tieslietu studentu un jauno juristu rakstu darbu sacīkstes. Tā mērķis ir veicināt diskusiju par tiesību teoriju un praksi Latvijā, kā arī atbalstīt jauno tiesībzinātnieku pirmos soļus zinātnē.

Interesenti aicināti iesniegt darbus līdz 15. oktobrim, sūtot uz e-pastu juristavards@lv.lv. Iesniedzamajam darbam autors pievieno pieteikumu un augstskolas mācībspēka rekomendāciju. Ar nolikumu (publicēts „Jurista Vārds” 01.09.2015.; Nr.34 (886)) var iepazīties www.juristavards.lv: nolikums, pieteikums, rekomendācija.  

Arī šogad jaunie juristi un tieslietu studenti konkursam var iesniegt gan speciāli rakstītu darbu, gan arī studiju procesa ietvaros tapušu pētniecisku darbu (t.sk. bakalaura darbu, diplomdarbu un maģistra darbu, kas aizstāvēts ne agrāk par 2014. gadu).

Iesniegtos darbus vērtēs specializētā žurnāla „Jurista Vārds” zinātniski konsultatīvā padome un redakcija, kā arī pieaicinātie eksperti un konkursa atbalstītāju pārstāvji.

Atbilstoši nolikuma nosacījumiem uzvarētājiem tiks piešķirts balvas. Ar īpašām balvām konkursa tiesību nozaru sekciju uzvarētājus var sveikt arī konkursa īpašie atbalstītāji.

Turklāt dalībniekiem motivējoša var būt arī šāda iespēja -  prakses piedāvājums vadošajos Latvijas zvērinātu advokātu birojos.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti nobeiguma pasākumā 2015. gada decembrī, kā arī publicēti žurnālā.

 

 

Papildinformācijai:

Dina Gailīte,
galvenā redaktore
juristavards@lv.lv
T.: 67310680
www.juristavards.lv
@Jurista_Vards

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).