Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Likumi.lv piedāvā papildu iespējas dokumentu drukāšanā

07.09.2015.

Valsts vietne Likumi.lv lietotājiem piedāvā jaunas iespējas darbam ar tiesību aktu izdrukām. Svarīgākie jaunievedumi – iespēja dokumentu izdrukāt ar satura rādītāju, ar grozījumu sarakstu, ar vai bez pielikumiem un, ja ir nepieciešamība, pamattekstu arī ar lielāka izmēra burtiem.

Šādas iespējas ieviestas, atsaucoties uz lietotāju ierosinājumiem. Likumi.lv ir atvērts priekšlikumiem un aicina interesentus izmantot pogu „Atsauksmes”, lai padalītos ar novērojumiem vai idejām.

Turklāt, paplašinot drukāšanas iespējas, gan visa dokumenta, gan pantu līmenī ieviesta jauna funkcionalitāte, ko Likumi.lv īpaši aicina izmantot reģistrētos lietotājus: tagad tiesību aktu var izdrukāt ar individuālajām piezīmēm (pirms tam lietotājam ir jāautorizējas).
 

Drukāt visu tiesību aktu, saglabāt PDF, dalīties

Katru tiesību aktu redakciju ir iespējams izdrukāt, spiežot uz simbola  rīku joslā. Likumi.lv piedāvā šādas jaunas papildiespējas, kā izdrukāt dokumentu:

  • ar satura rādītāju (ja konkrētajam tiesību aktam tāds ir);
  • ar grozījumu sarakstu (ja tiesību aktam ir grozījumi);
  • ar vai bez pielikumiem;
  • ar savām piezīmēm (pirms tam jāautorizējas);
  • ar lielāka izmēra burtiem (pamatteksts).

Atgādinām par vēl dažiem noderīgiem rīkiem. Katru tiesību akta redakciju var lejuplādēt PDF formātā, spiežot uz simbola  tiesību akta rīku joslā.

Ar tiesību akta saiti var dalīties sociālajos tīklos, spiežot uz simbola  rīku joslā. Autorizētie lietotāji šo funkciju var atslēgt sava konta sadaļā "Profila dati / Iestatījumi".

Caur šo simbolu  pieejama arī korekta atsauce uz tiesību aktu. Tā satur tiesību akta izdevēju, veidu, pieņemšanas datumu, numuru un nosaukumu. Piemēram, Ministru kabineta 2010. gada 28. septembra noteikumi Nr. 916 "Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtība". Šādu atsauci ir ērti iekopēt jebkurā dokumentā.
 

Drukāt tikai pantu, saglabāt to PDF, dalīties

Daļai tiesību aktu pie pantiem ir pievienotas papildiespējas (sk. rīku joslu pie panta), to skaitā izdrukāt un lejuplādēt PDF formātā katru panta redakciju.

Ar panta saiti var dalīties sociālajos tīklos, spiežot uz simbola  panta rīku joslā.

„Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).