Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Jaunos juristus aicina pieteikties konkursam

20.09.2016.

Publicitātes attēls.

Žurnāls “Jurista Vārds” izsludina pieteikšanos pētniecisko darbu konkursam, kas šogad noritēs jau vienpadsmito reizi.

Konkursā var piedalīties ikviens valsts atzītas tiesību zinātņu profesionālās un akadēmiskās studju programmas students, kurš mācās 1. līmeņa augstākās profesionālās izglītības, bakalaura / maģistra studiju programmā. Tāpat var piedalīties juristi, kas jau noslēguši studijas.

Pētnieciskā darbā jābūt analizētai kādai nozīmīgai tiesību teorijas vai prakses problēmai, kā arī jāpiedāvā iespējamie problēmas risinājumi. Var iesniegt arī studiju procesā rakstītus darbus.

Darbs jāiesniedz "Jurista Vārds" redakcijā līdz 2016. gada 30. oktobrim, sūtot to uz e-pastu juristavards@lv.lv. Darbu var iesniegt tikai elektroniskā formātā.

Iesūtītos darbus izskatīs komisija, kuras sastāvā ir žurnāla “Jurista Vārds” autori un redakcijas locekļi, kā arī augstskolu mācībspēki un citi Latvijā atzīti tieslietu lietpratēji. Konkursa rezultāti tiks paziņoti svinīgā konkursa noslēguma pasākumā decembrī, kā arī publicēti “Jurista Vārdā”.

Labākajiem darbu autoriem katrā sekcijā piešķirs balvas: žurnāla “Jurista Vārds” 2017. gada abonements un izdevēja “Latvijas Vēstnesis” Grāmatu apgādā izdotā juridiskā literatūra. Uzvarētājam kopvērtējumā − naudas balva un grāmata “Latvijas Republikas Satversmes komentāri. Ievads. I nodaļa. Vispārējie noteikumi”.

Konkursa rīkošana un dalība tajā nozīmē ilgtermiņa ieguvumus gan žurnālam, gan konkursa dalībniekiem. Šīs sacīkstes laureāti ir ļoti augstvērtīgs papildinājums "Jurista Vārda" autoru lokam. Tāpat ieraksts biogrāfijā, kas apliecina uzvaru šajā konkursā, var kļūt par nozīmīgu jebkura jaunā tiesībnieka profesionālās karjeras veicinātāju.

"Jurista Vārda" mērķi, ik gadu rīkojot šo pasākumu, ir palikuši nemainīgi: iesaistīt jaunos tiesībniekus Latvijas tiesību sistēmai būtisku jautājumu apspriešanā, kā arī meklēt un plašākai sabiedrībai atklāt talantīgākos jaunos tiesību ekspertus.

Šis juridiskās zinātnes studentu darbu konkurss ir vienīgās nacionāla mēroga tieslietu studentu un jauno juristu zinātniski pētniecisko darbu sacīkstes Latvijā.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.


Papildinformācijai:
Santa Sāmīte
Oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis”
Komunikācijas speciāliste
T.: +371 67310675
santa.samite@lv.lv
www.lv.lv

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).