Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

“Jurista Vārds” piedalīsies Sarunu festivālā LAMPA

06.06.2017.

Ekrānšāviņš. Sarunu festivāla LAMPA programma: diskusija “Sabiedrība un tiesa: sarunāties vai norobežoties?”.

Sarunu festivāla LAMPA ietvaros žurnāls "Jurista Vārds" sadarbībā ar zvērinātu advokātu biroju "FORT" rīko diskusiju “Sabiedrība un tiesa: sarunāties vai norobežoties?”.

Šogad LAMPA norisināsies no 30. jūnija līdz 1. jūlijam. Ieeja: brīva. “Jurista Vārda” diskusija norisināsies festivāla pirmajā dienā, 30. jūnijā, plkst. 18.00-19.30 teltī SPULDZE.

Tajā tiesneši, juristi un žurnālisti spriedīs par to, kā labāk organizēt tiesu spriedumu izvērtēšanu, kam šādās diskusijās būtu jāiesaistās, kādas ir pieļaujamās tiesu spriedumu kritikas robežas, vai tiesas saziņai ar sabiedrību var izmantot sociālos tīklus, vai tiesnešiem jāuzstājas televīzijā un jāiesaistās publiskās debatēs ar žurnālistiem un vai šāda atvērtība veicinās sabiedrības uzticēšanos Latvijas tiesu sistēmai.

LAMPA ir vide un impulss nemitīgai sevis pilnveidošanai mūžīgi mainīgajā pasaulē. Festivāla saturs neatstāj vienaldzīgu – tās ir divas dzīvesprieka pilnas dienas, kurās asināt prātu, paplašināt redzesloku un izaicināt savus priekšstatus. Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt. Visiem, kas vēlas uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem, rakstīts festivāla tīmekļa vietnē.

Festivāla mājvieta ir Cēsu pils parks. Tā rīkošanā ir iesaistījušās daudzas organizācijas un aktīvisti, atbalstot to gan finansiāli, gan kopā radot festivāla notikumus.

Vairāk par Sarunu festivāla LAMPA šī gada programmu: http://www.juristavards.lv/zinas/270775-lampa-sevi-piesaka-ar-nebijusu-verienu-vairak-neka-200-pasakumu/


“Latvijas Vēstneša” informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
!!!  Ārkārtējās situācijas laikā "Latvijas Vēstnesis" aicina izmantot e-iespējas  !!!
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).