Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

“Latvijas Vēstnesī” publicē amatu konkursus, no 2019. gada - izmaiņas paziņojumos par ierēdņiem

17.12.2018.

Grozījumi Valsts civildienesta likumā, kas turpmāk paredz pretendentu konkursus uz vakantajiem ierēdņu amatiem un to rezultātus izsludinās Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā, nevis Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, stājas spēkā 2019. gada 1. janvārī.

No 2019. gada 1. janvāra oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” sadaļā “Amatu konkursi” informācija vairs netiks publicēta līdzšinējā apjomā. To paredz grozījumi Valsts civildienesta likumā.

Turpmāk pretendentu konkursus uz vakantajiem ierēdņu amatiem un to rezultātus izsludinās Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā, nevis Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, kā līdz šim. To paredz 2018. gada 21. jūnijā pieņemtie "Grozījumi Valsts civildienesta likumā” (skat. 8. un 9. pantu).

Pārējo amatu konkursu oficiālā publikācija turpinās “Latvijas Vēstnesī” (vestnesis.lv) un tiem ir juridiskas sekas. “Latvijas Vēstnesis” arī turpina nodrošināt visiem interesentiem brīvi pieejamu amatu konkursu un amata konkursu rezultātu arhīvu.

Sadaļa LV portālā - amatukonkursi.lv

Lielu popularitāti darba meklētāju vidū iemantojusi LV portāla sadaļa “Amatu konkursi” - amatukonkursi.lv, kurā sistematizētā veidā pieejamas “Latvijas Vēstnesī” izziņotās vakances (tikai aktuālās) un kuras saturs interesentiem plaši līdz šim popularizēts arī sociālajos medijos.  Piemēram, 2018. gadā amatu konkursu sadaļas saturs skatīts ap 400 000 reižu (avots: google analytics).

Piecas populārākās tēmas, pēc kurām lietotāji grupējuši vakances - tieslietas, valsts pārvalde, izglītība, fianses un veselība

Līdz ar minēto grozījumu spēkā stāšanos tas ietekmē arī jaunu amata konkursu pieejamību šeit - informācija vairs nebūs pieejama līdzšinējā apjomā.

Oficiālā publikācija “Latvijas Vēstnesī”

Lai arī ierēdņu amatu publikācijas veidoja ievērojamu daļu no oficiālā izdevuma sadaļas “Amatu konkursu ziņas” satura, tajā joprojām tiks publicēti oficiālie paziņojumi atbilstoši vairāk nekā 20 spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un tiem aizvien ir juridiskas sekas, piemēram:

  • akadēmiskie amati zinātniskajās institīcijās (vadošie pētnieki, pētnieki, zinātniskie asistenti u.c.), kurus izsludina zinātniskās institūcijas,
  • iestāžu vadītāju amati, kurus izsludina Valsts kanceleja,
  • valsts un pašvaldību izglītības iestāžu (izņemot augstskolas un koledžas) vadītāju amati un pašvaldību izglītības pārvalžu vadītāju amati, kurus izsludina Izglītības un zinātnes ministrija,
  • vakantie notāru amati, kurus izsludina tieslietu ministrs u.c.

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Klientu centrs
(oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi)

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Telefons67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).