Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Jaunumi
↓
·
2021
·
2020
·
2019
·
2018
·
2017
·
2016
·
2015
·
2014
·
2013
·
2012
·
2011
Preses relīzes
→
Publikācijas
→
Vēsture
→

Oficiālais izdevējs atsāk informatīvos seminārus

24.02.2020.

Foto: Santa Sāmīte.

Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” jau trešo reizi rīko informatīvo semināru ciklu bibliotekāriem, lai iepazīstinātu ar valsts informācijas platformas iespējām un nostiprinātu iemaņas darbā ar tās vietnēm - vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv un juristavards.lv / žurnāls “Jurista Vārds”.

Semināru cikls Latvijas bibliotēkās 2020. gada pirmajam pusgadam kopumā paredz 8 seminārus dažādās Latvijas pilsētās - Aizkrauklē, Dobelē, Gulbenē, Alūksnē, Saldū, Rēzeknē, Līvānos un Preiļos. 

Atšķirībā no aizvadītā gada, šogad “Latvijas Vēstneša” pārstāvji piedāvā bibliotēkām izvēles iespēju semināra formātam - lekcija vai lekcija ar praktisku nodarbību pie datoriem. Vairums bibliotēku izvēlējušās tikai lekcijas formātu.

Lai uzlabotu piedāvāto semināru kvalitāti, bibliotekāriem, aizpildot novērtējuma anketu, ir iespēja sniegt vērtējumu 10 baļļu sistēmā, kā arī izteikt priekšlikumus un ieteikumus turpmākajiem semināriem.

“Ja semināra sākuma daļā klausītājos vēl ir manāma skepse par to, vai lekcija par oficiālo izdevēju "Latvijas Vēstnesis" un tā uzturētajām vietnēm sniegs jaunus un vērtīgus ieguvumus, tad nobeigumā vienmēr neiztrūkstošs ir pozitīvs pārsteigums par dzirdēto un uzzināto,” apgalvo LV portāla direktore Zaida Kalniņa

  • Alūksnes pilsētas bibliotēka - 11. februāris 
  • Dobeles novada bibliotēka - 26. februāris 
  • Gulbenes novada bibliotēka - 10. marts 
  • Alūksnes pilsētas bibliotēka - 11. marts 
  • Saldus pilsētas bibliotēka - 21. aprīlis
  • Rēzeknes Centrālā bibliotēka - 2. jūnijs 
  • Līvānu novada bibliotēka - 3. jūnijs
  • Preiļu Galvenā bibliotēka - 3. jūnijs

Savukārt šī gada ziemas - pavasara sesijas semināru cikls papildināsies ar apmācību projektu par kvalitatīvās informācijas resursu lietošanas prasmēm bibliotēku darbiniekiem Digitālās nedēļas ietvaros - 27. februārī. 

Oficiālo publikāciju un tiesiskā informācijas likums nosaka - valsts nodrošina, ka ikviens interesents var bez maksas iepazīties ar oficiālo izdevumu un sistematizētajiem tiesību aktiem valsts un pašvaldību bibliotēkās. Tāpēc oficiālais izdevējs turpina pērn iesākto informatīvo semināru ciklu, kuru ietvaros bibliotekāri tiek tuvāk iepazīstināti ar četru vietņu, ko uztur “Latvijas Vēstnesis” saturu un digitālajā vidē pieejamajām informācijas lietošanas iespējām.  

Bibliotēku pārstāvji var palīdzēt iedzīvotājiem atrast vajadzīgo informāciju, piemēram, parādot, kur atrodams oficiālā izdevuma vestnesis.lv saturs, kādas iespējas sniedz tiesību aktu vietne likumi.lv vai kā iesūtīt e-konsultāciju lvportals.lv.

Semināru cikls notiek bezpeļņas sadarbības projekta ar Kultūras informācijas sistēmu centru ietvaros. 

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija 

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).