Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS
Jaunumi
↓
·
2021
·
2020
·
2019
·
2018
·
2017
·
2016
·
2015
·
2014
·
2013
·
2012
·
2011
Preses relīzes
→
Publikācijas
→
Vēsture
→

Tiesiskuma telts sarunu videoieraksti - “Latvijas Vēstneša” “youtube” kanālā

12.07.2019.

Foto: Santa Sāmīte. Pēc sarunu festivāla LAMPA oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis", Zvērinātu notāru padomes, Tiesībsarga biroja, Augstākās tiesas un Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes pārstāvji tikās, lai pārrunātu Tiesiskuma teltī piedzīvoto, dalītos pārdomās, secinājumos un priekšlikumos turpmākajiem šāda veida pasākumiem.No kreisās: Viktorija Runika, Dina Gailīte, Liene Krīvena, Laura Bagātā, Jānis Supe, Raina Anna Ločmele.

Šī gada sarunu festivalā “LAMPA” oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" ar tieslietu nozares insitūcijām pirmo reizi kopīgi rīkoja Tiesiskuma telts divu dienu programmu. Interesentiem iespēja noskatīties deviņu Tiesiskuma telts sarunu video ierakstus. 

Teltī tikās viedokļu līderi un dažādu jomu speciālisti, lai caur drosmīgām un atklātām diskusijām kopīgi meklētu atbildes uz karstiem jautājumiem un izmērītu tiesiskuma koncentrāciju. 

Spilgtākie temati, kurus apsprieda Tiesiskuma teltī - Tiesneša mugurkauls? Kam ir un kam nav izdevīgi drosmīgi tiesneši? Valsts un tiesiskums? NVO spējas un iespējas? Vai tiesu izpildītāji darbojas sabiedrības labā? Eitanāzija - par, pret, alternatīvas? Juridiskā izsargāšanās ar un bez gredzena? Bērnu vakcinācija kā privāta izvēle vai valsts noteikts obligāts pienākums? Vai Y un Z paaudzei ir viss vienalga?

Tiesiskuma telts - Tiesībsarga biroja, Augstākās tiesas, Rīgas apgabaltiesas, Latgales apgabaltiesas, Zemgales apgabaltiesas, Latvijas Administratīvo tiesnešu biedrības, Latvijas Tiesnešu biedrības, Tiesu administrācijas,  “Jurista Vārda” un LV portāla (oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis”), Zvērinātu notāru padomes, Zvērinātu advokātu padomes, Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes, Tieslietu ministrijas un zvērinātu advokātu biroja “Fort” kopdarbs.

Visas Tiesiskuma telts sesijas tika pārraidītas tiešraidē sociālajā medija platformā facebook, kur šīs pārraides pieejamas joprojām (skat. speciāli izveidoto Tiesiskuma telts FB pasākumu, kā arī "Jurista Vārda" un citu sesiju rīkotāju FB kontus). Daļa sesiju filmētas arī ar videokameru, un ieraksti publiskoti youtube “Latvijas Vēstneša” kanāla tematiskajā sarakstā

Interesentiem tagad ir iespēja noskatīties  šādus Tiesiskuma telts diskusiju un sarunu video ierakstus:

Pasākuma fotogalerija pieejama "Latvijas Vēstneša" flickr.com profilā - TIESISKUMA TELTS sarunu festivālā "Lampa"

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija 

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67898741
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).