Iznācis žurnāla "Jurista Vārds" dubultnumurs

2023. gada 19. jūnijs

Attēls: Jurista Vārds

Šodien, 20. jūnijā, iznācis žurnāla "Jurista Vārds" dubultnumurs, kas veltīts pašvaldību tematikai un tiesiskajam regulējumam saistībā ar jauno Pašvaldību likumukā arī citām aktuālām tēmām.
Tā kā žurnāls iznācis dubultā apjomā, tad tā jaunais numurs iznāks otrdien, 4. jūlijā. 

Jaunais pašvaldību likums stājās spēkā šā gada 1. janvārī, un pirmie likuma skaidrojumi jau tika publicēti 28. marta tematiskajā izdevumā. Šonedēļ "Jurista Vārdā" publicētie raksti ir šīs domapmaiņas turpinājums, uz pašvaldībām raugoties no dažādiem skatpunktiem.

Jaunākajā laidienā cita starpā ir Dr. iur. Erlena Kalniņa skaidrojums par apbūves tiesības juridisko raksturu, tās nodibināšanas galvenajiem nosacījumiem un ierobežojumiem. Uzmanības vērts ir arī Valentijas Liholajas, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Krimināltiesisko zinātņu katedras profesores, viedoklis par Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes nepieciešamību.

"Jurista Vārda" saturs ir pieejams abonentiem (digitālam saturam piekļuve tūlītēja, noformējot abonementu). Drukāto izdevumu var arī iegādāties "Latvijas Vēstneša" internetveikalā juristavards.lv/veikals.