Piedalies aptaujā! Izsaki viedokli par vietnēm vestnesis.lv un likumi.lv

2022. gada 13. oktobris

Publicitātes attēls.

Šoreiz lietotājiem ir iespēja izteikties par divām oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" vietnēm – vestnesis.lv (oficiālais izdevums) un likumi.lv. Šobrīd ir uzsākts darbs pie vērienīga projekta – jaunas vietnes izveides, kas nākotnē apvienos abu minēto vietņu saturu. Tāpēc mums ir svarīgs Tavs viedoklis – piedalies un palīdzi mums izveidot Tev ērtu vidi. 

 

Piedaloties aptaujā, ikviens tās dalībnieks var izvēlēties komentēt arī tikai vienu vietni – vestnesis.lv vai likumi.lv.  Saite uz aptauju: https://www.visidati.lv/aptauja/1904886668/  

Aptaujā kopā ir 14 jautājumi, un tā ir pieejama līdz 20. oktobrim. Vēršam uzmanību, ka aptauja ir anonīma un iegūtie respondentu dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Vietņu aptaujas rezultāti tiks publicēti oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" mājaslapā lv.lv sadaļā "aktualitātes" un sadaļā "pētījumi".  

Iepriekš vestnesis.lv un likumi.lv lietotāju aptaujas tika veiktas 2019. gadā. 

"Latvijas Vēstnesis" ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma (vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv, žurnāls “Jurista Vārds” / juristavards.lv). 

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" informācija