Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
LAPAS KARTE SAITES RSS

Šonedēļ atvērs grāmatu “Tiesas un mediju komunikācija”

14.10.2019.

Piektdien, 18. oktobrī, ar Valsts prezidenta Egila Levita uzrunu plašākai sabiedrībai tiks prezentēta “Latvijas Vēstneša” apgādā izdotā grāmata “Tiesas un mediju komunikācija. Sabiedriskā viedokļa un mediju ietekme uz taisnīgu tiesu”.

Grāmatas atvēršana norisināsies 18. oktobrī plkst. 14.00 Latvijas Universitātes (LU) Mazajā aulā Juridiskās fakultātes rīkotās 7. starptautiskās zinātniskās konferences „Tiesību zinātnes uzdevumi, nozīme un nākotne tiesību sistēmās” ietvaros. Tajā piedalīsies vairāki tieslietu un mediju nozares eksperti. Lai visi interesenti varētu būt līdzdalīgi pasākumā, lvportals.lv notiks pasākuma tiešraide.

Izdevums ir nebijis mēģinājums analizēt Latvijas justīcijas komunikācijas labo praksi, lai tā kļūtu vēl efektīvāka. Ir svarīgi, lai tiesu sistēmai piederīgie ne tikai runātu ar sabiedrību, bet runātu sabiedrībai saprotamā valodā, vienlaikus saglabājot profesionālo specifiku.

Ievadraksts un trīs nodaļas ir veidotas tā, lai no tiesas un mediju komunikācijas ievirzītos diskusijā par sabiedrības spiedienu un sabiedriskā viedokļa ietekmi uz tiesas spriešanu.

"Grāmatas autori – Valsts prezidents, tieslietu jomas lietpratēji, sabiedrisko attiecību eksperti, sociologi un žurnālisti – ir radījuši daudzpusīgu viedokļu kopumu par tiesu un mediju attiecībām, ko turpmāk varēs izmantot kā labu palīgavotu juristu darbā,” uzsver Tiesību zinātņu pētniecības institūta valdes priekšsēdētājs,  profesors Dr.iur. Ringolds Balodis.

Mediju pārstāvjiem! Lūdzam apstiprināt savu dalību pasākumā līdz 17. oktobrim, aizpildot reģistrācijas formu šeit: https://forms.gle/D6cWv7F4SsDygYe88 vai rakstot e-pastā kellija.dadzite@lv.lv.  

Grāmatas atvēršanas pasākumā piedalīsies Valsts prezidents Egils Levits, kultūras ministrs Nauris Puntulis, 13. Saeimas Eiropas lietu komisijas un Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Mediju politikas apakškomisijas priekšsēdētāja Vita Anda Tērauda, Augstākās tiesas senatore Dace Mita, Latvijas Žurnālistu asociācijas valdes priekšsēdētāja Arta Ģiga, Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs un profesors Ringolds Balodis.

Ieeja tikai reģistrētiem viesiem.

Atvēršanas pasākumā grāmatu varēs iegādāties par īpašu cenu. No 18. oktobra tā par izdevēja cenu būs nopērkama “Latvijas Vēstneša” Klientu centrā (Bruņinieku ielā 53, Rīgā); pasūtījumu var noformēt arī elektroniski lv.lv/gramatas.  

Papildinformācijai:

Santa Sāmīte
Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis”
Digitālās komunikācijas speciāliste
T.: +371 67310675
Mob.: +371 29672420
santa.samite@lv.lv
www.lv.lv

Meklē pēc datuma!

 
 

Oficiālais izdevums

 
 
Oficiālo paziņojumu iesniegšanai u.c. pakalpojumi

Ieeja: no Bruņinieku 53
Pasta adrese: Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011

T.: 67898741
T.: 67898738
F.: 67898745
E-pasts: slud@lv.lv

Tālrunis67898741
Juridiskā adrese

Bruņinieku 41, Rīga, LV-1011, Latvija
T.: 67310675
F.: 67312190
E-pasts: info@lv.lv

Ēku novietojums kartē
© VSIA „Latvijas Vēstnesis”
Ikvienam ir tiesības būt informētam par savām tiesībām un pienākumiem.
Latvijas Republikā oficiālo publikāciju – drošu un visiem pieejamu informāciju - nodrošina oficiālais izdevējs „Latvijas Vēstnesis” (kapitāla daļu turētāja ir Tieslietu ministrija).